Dodaj opinię

Zapraszamy Cię do podzielenia się opinią na temat naszych usług. Dążymy do jak najlepszej jakości usług, stąd Twoja opinia jest dla nas bardzo istotna.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem (zostałam) poinformowany (poinformowana), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiana, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest właściciel serwisu psiPARK.pl. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Opinię możesz także wysłać e-mailem na adres opieka@ajriszzona.pl (z dopiskiem “Wyrażam zgodę na publikację opinii w serwisach należących do właściciela AjriszZona.pl”) oraz przesłać za pomocą naszego profilu w portalu Facebook: facebook.com/AjriszZona.


©AjriszZona.pl. Artykuły i zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi. Wykorzystywanie ich w całości lub fragmentach bez pisemnej zgody właściciela AjriszZona.pl jest zabronione.

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę *