O AjriszZona.pl

Aktualizacja 16 czerwca 2018 r.

Zwierzęta zawsze były obecne w naszym życiu. Ajrisz  pojawiła się 11 lat temu, a niedługo potem dołączyła do nas Panda. Prowadziliśmy dom tymczasowy dla bezdomnych psów i byliśmy wolontariuszami w fundacjach pomagających bezdomnym zwierzętom. Teraz prowadzimy domową opiekę dla psów.

Psy towarzyszą nam prawie wszędzie, a blog jest częścią naszej pasji z wiązanej z nimi oraz z fotografią. Zaczął powstawać ponad 10 lat temu na forum Dogomania.pl i poświęcony jest naszym psom: Ajrisz i Pandzie oraz naszym podopiecznym. Znajdziesz tu przede wszystkim relacje z naszych spacerów i podróży oraz informacje o spotkaniach, spacerach i wybiegach dla psów, głównie na terenie Śląska.

Domowa opieka nad psem

Uwaga, wszystkie wakacyjne terminy domowej opieki nad psem mamy już zajęte. Nowe rezerwacje przyjmujemy od września 2018 r.

Spotkania i spacery

Nasze miejsca

Co znaczy nazwa AjriszZona?

Ajrisz to oczywiście imię naszej suczki, od której wszystko się zaczęło. Jej pierwsze imię to Irish Coffee, skrócone później do Irish i w końcu w obecnej postaci Ajrisz (dla ułatwienia pisowni w licznych klinikach, które wtedy odwiedzaliśmy).

A skąd Zona? Pewnie każdy miłośnik psów śpiewając piosenki zastępuje niektóre słowa imieniem swojego czworonoga. Nie inaczej było w naszym przypadku – imię Ajrisz pojawiło się w pewnej piosnce, dalej szło “Tu jest nasza Zona…” i tak powstała AjriszZona.

Zona, czyli strefa, w logo wyznaczona jest fioletem dookoła psiej łapy. Kolor ten też nie jest przypadkowy. W fiolecie Ajrisz jest wyjątkowo do twarzy .


©AjriszZona.pl. Artykuły i zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi. Wykorzystywanie ich w całości lub fragmentach bez pisemnej zgody właściciela AjriszZona.pl jest zabronione.


Zobacz też:

3 przemyślenia nt. „O AjriszZona.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę *