O AjriszZona.pl

Uwaga, obecnie nie przyjmujemy nowych rezerwacji na domową opiekę nad psami.

Zwierzęta zawsze były obecne w naszym życiu. Ajrisz [*] pojawiła się ponad 11 lat temu, a niedługo potem dołączyła do nas Panda. Prowadziliśmy dom tymczasowy dla bezdomnych psów i byliśmy wolontariuszami w fundacjach pomagających bezdomnym zwierzętom oraz prowadziliśmy domową opiekę dla psów.

Psy towarzyszą nam prawie wszędzie, a blog jest częścią naszej pasji z wiązanej z nimi oraz z fotografią. Zaczął powstawać ponad 10 lat temu na forum Dogomania.pl i poświęcony jest naszym psom: Ajrisz i Pandzie oraz naszym podopiecznym. Znajdziesz tu przede wszystkim relacje z naszych spacerów i podróży oraz informacje o spotkaniach, spacerach i wybiegach dla psów, głównie na terenie Śląska.

Zobacz też: 30 faktów i nas

Spotkania i spacery z psami

Nasze miejsca

Co znaczy nazwa bloga AjriszZona?

Ajrisz to oczywiście imię naszej suczki, od której wszystko się zaczęło. Jej pierwsze imię to Irish Coffee, skrócone później do Irish i w końcu w obecnej postaci Ajrisz (dla ułatwienia pisowni w licznych klinikach, które wtedy odwiedzaliśmy).

A skąd Zona? Pewnie każdy miłośnik psów śpiewając piosenki zastępuje niektóre słowa imieniem swojego czworonoga. Nie inaczej było w naszym przypadku – imię Ajrisz pojawiło się w pewnej piosnce, dalej szło “Tu jest nasza Zona…” i tak powstała AjriszZona.

Zona, czyli strefa, w logo wyznaczona jest fioletem dookoła psiej łapy. Kolor ten też nie jest przypadkowy. W fiolecie Ajrisz jest wyjątkowo do twarzy .

Ajrisz [*]

W pierwszą niedzielę października obchodzimy Dzień Pamięci o Zmarłych Zwierzętach i wspominamy Przyjaciół, którzy na zawsze będą w naszych sercach 🕯Film z wiosennego spaceru – jedna z ostatnich zabaw Ajrisz z ulubioną piłką.

Publiée par AjriszZona.pl sur Dimanche 7 octobre 2018


©AjriszZona.pl. Artykuły i zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi. Wykorzystywanie ich w całości lub fragmentach bez pisemnej zgody właściciela AjriszZona.pl jest zabronione.


5 (100%) Liczba ocen: 12

.

.

..

Zobacz też:

3 przemyślenia nt. „O AjriszZona.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę *