O blogu

Zwierzęta zawsze były obecne w moim życiu – na początku przede wszystkim konie. Mój pierwszy pies – Ajrisz  – pojawił się 9 lat temu, a niedługo potem dołączyła do nas Panda. Zaczęłam też prowadzić dom tymczasowy dla bezdomnych psów i prowadziłam opiekę dla psów. Teraz psy towarzyszą mi prawie wszędzie i są dla mnie jak rodzina. Razem chodzimy na długie spacery, jeździmy na wakacje, spotykamy się na wspólne spacery, szukamy miejsc przyjaznych psom i pomagamy tym, które szukają domu. Zapraszam też do przeczytania opinii właścicieli psów, którymi miałam przyjemność opiekować się:


Dziękujemy bardzo za wspaniałą opiekę nad Aresem

Mariusz Patrzałek, instruktor szkolenia psów, Szkoła dla psów DOGMAR


Super ludzie – dali radę nawet bassetowi :)) Pozdrawiamy i bardzo dziękujemy za opiekę nad Faniem 🙂

– Magdalena Kuszlewicz Klos, Fundacja Bassety SOS


I was referred to AjriszZona by a friend while I was living in Poland. It’s one of the best referrals I’ve ever had! This couple was not only very knowledgable about dogs and very professional, they were sweet and kind too! I don’t think my puppy Ora would have been in better hands anywhere else. So grateful to AjriszZona !

Podczas mojego pobytu w Polsce AjriszZona poleciła mi przyjaciółka. Okazało się, że nie mogłam trafić lepiej. Para osób opiekująca się psami miała nie tylko dużą wiedzę na ich temat, ale również profesjonalne podejście, byli również bardzo mili i uroczy. Wydaje mi się, że moja mała Ora nie zaznałaby nigdzie lepszej opieki. Wyrazy wdzięczności dla AjriszZona!

– Becky


Z czystym sumieniem i przekonaniem polecam opieke swojego Pupila AjriszZona!! Bajeczka miała wspaniałe kolonie w towarzystwie wspaniałych piesków i opiekunów! 🙂 Wróciła zachwycona, pełna wrażeń i emocji 🙂 Z przyjemnoscią tu wrócimy 🙂

Kasia Urban i Kuba Szałankiewicz


Jeśli ktokolwiek szuka najlepszej opieki dla swojego pieska, to tylko u AjriszZona!!! lepszej po prostu nie ma!!! Najlepsze miejsce w okolicy 🙂 wspaniali ludzie, kochajacy zwierzeta zapewniaja najlepsze warunki jakie mozna stworzyc 🙂

– Krystyna Strasz


Dziękuję za cudowną opiekę nad moim maleństwem! Jesteście na prawdę kochanymi ludźmi! Polecam każdemu kto jest zmuszony zostawić gdzieś swojego psiaczka. Tina wszystkie nasze zasady respektowala i wrócił do nas po 2 tygodniach zadowolony i grzeczny piesek! Nawet nie miał czasu zatesknic! Ciągle miał jakieś zajęcie. Jeszcze raz dziękuję i na pewno do zobaczenia!!!

Jadzia R.


Najlepsza opieka Naszych pupilków! Z pełną dpowiedzialnością POLECAM!

Zuzanna Lie


Rewelacyjna opieka 🙂 polecam każdemu kto chce dla swojego psiaka jak najlepiej 🙂

– Kinga Byrska


POLECAM Twojemu psu dobre chwile, jakich jeszcze nie przeżył!

Lena Jerelin