Ajrisz [*] 9.08.2018 r.

Ajrisz [*] 9.08.2018 r.

Dnia 9 sierpnia 2018 r. o godzinie 7.15 w wieku 11 lat i 9 miesięcy odeszła Ajrisz.

Wraz z nią cześć nas. Nie znamy słów, którymi potrafilibyśmy opisać jak bardzo nam jej brakuje i jak nie możemy pogodzić się z tym, że już jej nie ma.

Jednocześnie, w naszym ogromnym żalu, jesteśmy spokojni, że nic już ją nie boli i już więcej nie cierpi, bo wraz ze śmiercią opuścił Ajrisz cały ból, który towarzyszył jej przez ostatnie miesiące życia, a z którym toczyliśmy ogromne bitwy.

Dziękujemy całym sercem wszystkim, którzy myśleli ciepło o Ajrisz i byli z nią oraz z nami – rodzinie i znajomym, jak również zespołowi przychodni Onkovet, dzięki któremu Ajrisz była pod najlepszą opieką weterynaryjną w tym trudnym okresie.

Dziękujemy również każdemu, kto mijając Ajrisz pogłaskał ją. Było to dla niej zawsze największą radością, gdy nawet obca osoba poddawała się jej urokowi i czarowi radosnego pyszczka i zachęcającego merdania ogonem. Bardzo kochała ludzi.

W listopadzie 2017 r. usłyszeliśmy diagnozę – guz w płucach i złe rokowania. Kolejne 9 miesięcy to prawdopodobnie więcej niż mogliśmy oczekiwać. To czas, w którym Ajrisz wciąż cieszyła się życiem i kochała świat. Taką właśnie ją zapamiętamy, jednocześnie delikatną, mądrą, cierpliwą, dzielną, pozytywną, uśmiechniętą i jedyną na całe życie.

Ajrisz [*]

W pierwszą niedzielę października obchodzimy Dzień Pamięci o Zmarłych Zwierzętach i wspominamy Przyjaciół, którzy na zawsze będą w naszych sercach 🕯 https://psipark.pl/pieskie-zycie/dzien-pamieci-o-zmarlych-zwierzetach/Film z wiosennego spaceru – jedna z ostatnich zabaw Ajrisz z ulubioną piłką.

Publiée par AjriszZona.pl sur Dimanche 7 octobre 2018

 

Dnia 9 sierpnia 2018 r. o godzinie 7.15 w wieku 11 lat i 9 miesięcy odeszła Ajrisz. Wraz z nią cześć nas. Nie znamy…

Publiée par AjriszZona.pl sur Vendredi 10 août 2018


Zdjęcia ©AjriszZona.pl. Artykuły i zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi. Wykorzystywanie ich w całości lub fragmentach bez pisemnej zgody właściciela AjriszZona.pl jest zabronione.

.

5/5 - (15 głosy / głosów)

4 Comments

 1. Anna Wieczorek

  Bardzo mi przykro, nawet nie chcę wiedzieć, co czujecie w tym momencie. Ale jesteśmy z Wami.

  Reply
 2. Blog Psiego Wymiatacza

  Zawsze przy czytaniu takiej informacji łzy same napływają mi do oczu… Taka strata boli bardzo. Jesteśmy z Wami.

  Reply
 3. małgosia

  Czy Ajrisz jadła i chudła? Mam Laba i ma takie same objawy. Leczony jest na stawy, na serce. Ale krztusi się strasznie, ma problemy z oddychaniem. Raz ma apetyt a są dni , że przestaje jeść. Dodam , że jest bardzo szczupły jak na laba. Boję się, że się strasznie męczy i powinnam coś z tym zrobić. Ma 13 lat.

  Reply
  1. AjriszZona.pl

   Robiliście badanie fruktozaminy? U nas na tej podstawie weterynarz zalecił karmienie strzykawką (poziom był bardzo niski).

   Ajrisz nie chudła, chociaż jadła mniej niż wcześniej. Co jakiś czas miała przerwy w jedzeniu (kilka dni), zupełnie przestała jeść 4 sierpnia. Po 4 sierpnia zaczęliśmy podawać jedzenie strzykawką, ale już około 8 przestała przyjmować i ten pokarm.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *