Byłam normalna 2 psy temu…

Byłam normalna 2 psy temu

… to cytat, który prawdopodobnie do mnie pasuje 🙂 Ajrisz pojawiła się 10 lat temu, niewiele później dołączyła do nas Panda, a teraz w naszym domu przebywają również wakacyjni podopieczni. Dla wielu osób już dwa psy to dużo, tym bardziej w centrum miasta. Ja z kolei nie wyobrażam sobie, że mogłoby ich nie być.

2 psy to więcej niż 2 razy więcej czasu i pracy w porównaniu do jednego psa. Przy 3 psach to znacznie więcej niż 3-krotność. Postęp jest niemal geometryczny. Jednocześnie jest to radość i szczęście nie do przeliczenia na żadne liczby.

Dzisiaj zapraszam do lektury recenzji, która powinna zainteresować szczególnie opiekunów większej ilości czworonogów.

Byłam normalna 2 psy temu

Byłam normalna 2 psy temu – kubek i torba

Kubek z napisem “Byłam normalna 2 psy temu” wybrałam w wersji z różowym wnętrzem (do wyboru jest też zielone i białe) i czarnym nadrukiem (do wyboru również kolorowy z kolekcji Origami). Szybko stał się jednym z moich ulubionych kubków.

Nadruk z podobizną psa i cytatem znajduje się z dwóch stron. Jest bardzo estetyczny i zwraca na siebie uwagę – wzbudza duże zainteresowanie, nie tylko wśród miłośników czworonogów. Mam nadzieję, że okaże się równie trwały, co ten na kubkach z kolekcji Origami, których używam już prawie rok. Wyglądają jak nowe.

Byłam normalna 2 psy temu

Ekotorba na zakupy ma długie uszy i wykonana jest z dość śliskiego materiału (na metce i na stronie nie znalazłam informacji o składzie czy zaleceniach dotyczących prania).

Dobrze sprawdzi się nie tylko na zakupach, ale i na krótkich wyjazdach czy  spacerach z psem. Do mojej torby mieszczę podróżną butelkę z wodą dla psa, zabawkę, zapasowe woreczki i saszetkę ze smakołykami.

Nadruk jest dobrej jakości. Bardzo wyraźnie ukazuje wszystkie detale grafiki. Dzięki niemu torba jest doskonałym uzupełnieniem kubka. Jeśli “byłyście normalne” np. 3, a nie 2 psy temu, to oczywiście możecie zmówić nadruk z taką (dowolną) liczbą. Dostępna jest również wersja dla panów.

Byłam normalna 2 psy temu

Kalendarz 2018 – Life is better with a Dog

Okładka kalendarza (kolor do wyboru, ja zdecydowałam się na szary) jest przyjemna w dotyku i robi wrażenie bardzo starannie wykonanej. Z przodu, obok roku, wygrawerowana jest podobizna psa oraz cytat “Life is better with a Dog”. Tył jest gładki, bez graweru.

Kalendarz ma format A5 i każdy dzień poza weekendem zajmuje w nim jedną stronę. Jest więc bardzo wygodny jeśli lubimy robić więcej notatek. Znajdziemy tu również przydatne dodatki takie jak mapy, plan urlopowy, adresy ważnych instytucji, wzór wspólnego zaświadczenia o wypadku drogowym oraz inne informacje istotne dla kierowców.

Kalendarz sprawdzi się doskonale jako terminarz treningów, zawodów czy innych wydarzeń związanych z naszymi pupilami.

Kalendarz 2018 PupiLu

Kalendarz 2018 PupiLu

Kubki, kalendarze i torby od PupiLu – gdzie kupić?

Gadżety od PupiLu kupicie na stronie www.pupilu.pl. Dostępne są z różnymi rasami psów, z kotami oraz w różnych zestawieniach kolorystycznych. Są wykonane ręcznie i można je personalizować. W PupiLu na pewno znajdziecie pomysł na prezent dla miłośnika psów. Każdy wypatrzy tu coś dla siebie, zwłaszcza jeśli lubi otaczać się gadżetami odzwierciedlającymi jego miłość do psów czy do danej rasy.

Zawsze podobały mi się gadżety od PupiLu. Zestaw z torbą, kubkiem i kalendarzem dołączył do tych, z których jestem zadowolona i mogę polecić!

Zobacz też: Pomysł na prezent: kubek PupiLu “Life is better with a dog” 


Zdjęcia ©AjriszZona.pl. Artykuły i zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi. Wykorzystywanie ich w całości lub fragmentach bez pisemnej zgody właściciela AjriszZona.pl jest zabronione.

.

5/5 - (3 głosy / głosów)

2 Comments

 1. Olga

  Śliczny zestaw!

  Reply
  1. AjriszZona.pl

   Na żywo jeszcze piękniejszy 🙂

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *