Fat Cat Bóbr Rozrabiaka [RECENZJA]

Fat Cat Bóbr Rozrabiaka

Pod koniec listopada otrzymaliśmy do przetestowania zabawkę dla psa Fat Cat Bóbr Rozrabiaka od sklepu Zwierzakowo.pl. Chociaż najbardziej zwraca uwagę jej wzór i kolor, na nas największe wrażenie zrobiła wytrzymałość. Myślimy, że Fat Cat Bóbr Rozrabiaka jest prawdopodobnie niezniszczalny 🙂  a do tego pies bawi się nim sam i ma zajęcie na długi czas.

Fat Cat Bóbr Rozrabiaka. Pierwsze wrażenie

Fat Cat Bóbr Rozrabiaka ma bardzo żywy kolor. Z jednej strony znajduje się komiksowy wzór, a z drugiej miękka, przyjemna w dotyku mikrofibra. Zabawka sprawia wrażenie porządnie wykonanej. Jest miękka jak pluszak, ale nie posiada wypełnienia. Zaopatrzona jest w cztery piszczałki o różnej tonacji – jedną w ogonie i trzy w brzuchu.

Fat Cat Bóbr Rozrabiaka

Fat Cat Bóbr Rozrabiaka

Fat Cat Bóbr Rozrabiaka

Fat Cat Bóbr Rozrabiaka. Po dwóch tygodniach…

Właśnie te piszczałki spodobały nam się najbardziej (wszystkie psy, które znamy je kochają!) jednak zastanawialiśmy się trochę jak się bawić taką zabawką. Nie jest to typowy szarpak, w roli aportu też jej za bardzo nie widzieliśmy. Przy pierwszych kontaktach Ajrisz i Panda nie wykazywały entuzjazmu. Przez chwilę interesowały się piszczeniem, jednak szybko wracały do piłek i bardziej „grubych” pluszaków.

Fat Cat Bóbr Rozrabiaka. Wytrzymałość

Natomiast dla Ory Fat Cat Bóbr Rozrabiaka okazał się być strzałem w dziesiątkę! Ora uwielbia szarpać zabawki, co kończy się ich szybkim wypatroszeniem i utratą piszczałek (które po prostu wyciąga celowo). Było tak praktycznie z każdą zabawką. Fat Cat Bóbr Rozrabiaka okazał się być niezniszczalny i bez szwanku wytrzymał dwa tygodnie codziennych, długich zabaw podczas pobytu Ory.

Fat Cat Bóbr Rozrabiaka

Fat Cat Bóbr Rozrabiaka

Nie udało się jej przegryźć materiału ani w ogóle uszkodzić w żaden sposób zabawki – nawet miękkiej mikrofibry. Miala przy okazji dużo radości – szarpała zabawką na wszystkie strony, czemu towarzyszyło piszczenie. Najlepiej widać to na poniższym filmie.

Zabawkę łatwo jest utrzymać w czystości. Można ją bez problemu wyprać (my praliśmy ręcznie, chociaż można też w pralce) i nie wpływa to na kolory, kształt czy piszczałki. Po wypraniu wyglądała jak nowa.

Fat Cat Bóbr Rozrabiaka – opis producenta:

Pies duży i mały uwielbia kawały, dlatego zamiast wypełnienia Bóbr Rozrabiaka trzyma w swoim brzuchu aż 4 piszczałki. Zupełnie wątły pluszak pociesznie dynda i piszczy podczas zabawy.  Przód zabawki został wykonany z mocnej tkaniny ozdobionej komiksowym wzorem, a tył z milutkiej mikrofibry. Takiej zabawki Twój psiak jeszcze nie widział, Ty chyba też nie 😉 Fat Cat tworzy by rozśmieszać ludzi i zwierzęta. Twój pies oszaleje na jej punkcie.

SQUEAKAZOIDS to jeden z najciekawszych projektów FAT CAT! Zabawka należy do klasy premium, oznacza to, że do jej wykonania użyte zostały najlepsze i trwałe materiały.

  • żywe kolory i wyjątkowy kształt tej psiej zabawki,
  • wewnątrz stworka znajdują się aż 4 piszczałki,
  • bez wypełnienia (więc obejdzie się bez sprzątania),
  • pokrycie wykonane z wytrzymałego płótna i milutkiej mikrofibry,
  • można prać w pralce,
  • innowacyjny design,
  • wymiary 37 x 26 cm.

Fat Cat Bóbr Rozrabiaka – gdzie kupić?

Zabawkę Fat Cat Bóbr Rozrabiaka można kupić na Zwierzakowo.pl tutaj: http://www.zwierzakowo.pl/opis-produktu/fat-cat-bobr-rozrabiaka.3479.html. Dostępne są również inne wzory, np. królik.

Artykuł powstał we współpracy ze zwierzakowo.pl


Zdjęcia ©AjriszZona.pl. Artykuły i zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi. Wykorzystywanie ich w całości lub fragmentach bez pisemnej zgody właściciela AjriszZona.pl jest zabronione.


 

Podziel się z innymi miłośnikami psów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.