Imprints of love – pamiątkowy odcisk łapy Ajrisz

Z okazji 10 urodzin Ajrisz dostałyśmy prezent od Łapeczkowo – spersonalizowany zestaw do stworzenia pamiątkowego odcisku łapki. Zawsze marzyłam o takiej pamiątce, a teraz ma wyjątkową oprawę!

Imprints of love – pierwsze wrażenie

Opakowanie zestawu jest dopracowane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wszystkie elementy są wykonane ręcznie.

Imprints of love
Imprints of love – spersonalizowane i ręcznie wykonane opakowanie zestawu
Imprints of love
Imprints of love – “Łapeczkowo dla Tiny i Ajrisz”

Imprints of love – co zawiera zestaw

Zestaw zawiera szczegółową instrukcję i drewnianą szkatułkę, w której umieszcza się gotowy odcisk. Do jego wykonania służą gotowa masa modelarska, wałek i patyczek (można nim napisać imię psa). Do zestawu dołączone są też smakołyki, którymi można zachęcić pupila do współpracy. Szkatułka jest spersonalizowana, na mojej zamieszczone jest imię Ajrisz.

Imprints of love
Imprints of love – wnętrze opakowania
Imprints of love
Imprints of love – masa modelarska w szczelnie zamkniętym opakowaniu

Imprints of love – przygotowanie odcisku łapy

Masę wystarczy trochę porozgniatać i rozwałkować na równej powierzchni wyłożonej np. papierem śniadaniowym. Masa jest biała, nie ma żadnego zapachu, nie brudzi i nie przykleja się do łapy psa. Po rozwałkowaniu można wyciąć w niej dowolny kształt nożem lub foremką (np. serduszko, kółko). Gotową masę można położyć na podłodze, a następnie nakierować psa smakołykiem, aby na nią nadepnął. W przypadku Ajrisz łatwiejsze okazało się położenie masy na deskę do krojenia i odbicie łapki, gdy Ajrisz leżała na grzbiecie. Łapa nie wymaga szczególnych przygotowań, można ją wcześniej umyć, aby uniknąć ewentualnego zabrudzenia masy.

Imprints of love
Imprints of love – przygotowanie masy modelarskiej

Łapkę odbiłam dość łatwo i szybko (więcej czasu zajęło mi samo przygotowanie masy ponieważ nie chciałam wycinać kształtu)Można zrobić kilka prób, a nawet schować masę do opakowania i powrócić do przygotowywania odcisku następnego dnia. Nasz gotowy odcisk wysechł po niecałych dwóch dniach. Umieściłam go w szkatułce i przypięłam w niej jedno z moich ulubionych zdjęć Ajrisz. Razem tworzy to jedyną w swoim rodzaju pamiątkę, którą możecie zobaczyć poniżej na zdjęciu oraz na filmie.

Imprints of love
Imprints of love – gotowy odcisk wraz ze zdjęciem Ajrisz w drewnianej szkatułce

Imprints of love – film

Imprints of Love od Łapeczkowo

Zestawy “Imprints of Love” znajdziecie na stronie lapeczkowo.pl. Dostępne są w wersji mini, mini podwójny, midi oraz maxi. Odcisk łapy Ajrisz powstał za pomocą zestawu midi.

Opis zestawu pochodzący ze strony sklepu:

Co to jest zestaw midi „Imprints of love”? To wyjątkowy, spersonalizowany dla Ciebie i twojego Pupila zestaw do stworzenia pamiątkowego odcisku łapki twojego Pupila. Jak? To bardzo proste, odciskasz łapkę w specjalnej masie modelarskiej, a następnie po wyschnięciu umieszczasz w pamiątkowej ręcznie zdobionej i spersonalizowanej dla Was szkatułce.

Każdy zestaw zawiera:
– gotową masę modelarską (1 szt)
– spersonalizowaną szkatułkę, do wyboru spośród 3 wzorów (1 szt)
– wałek i patyczek
– instrukcję

Dzięki „Imprints of love” utrwalisz na zawsze wspomnienie łapek swojego ukochanego Pupila. Masa jest bezpieczna dla zwierząt (bezzapachowa, nie klei się do łapek, spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa UE). Postępując zgodnie z instrukcją (załączaną do każdego zestawu), sam w domowym zaciszu wykonasz w krótkim czasie wyjątkową pamiątkę. Masy nie trzeba wypalać czy używać dodatkowych materiałów aby ją utwardzić. Wysycha sama na powietrzu w ciągu 24h.

Na lapeczkowo.pl dostępne są również zestawy przeznaczone specjalnie dla miłośników kotów oraz plakaty i piękne bransoletki “Best Friend” z zawieszką w kształcie psa.

Imprints of love
Bransoletka “Best Friend” od Łapeczkowo

Artykuł powstał we współpracy z lapeczkowo.pl

Zdjęcia ©AjriszZona.pl. Artykuły i zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi. Wykorzystywanie ich w całości lub fragmentach bez pisemnej zgody właściciela AjriszZona.pl jest zabronione.


5/5 - (4 głosy / głosów)

4 Comments

 1. Życie z Psem

  My kupiliśmy dwa zestawy, ale chyba nigdy nie odpakujemy bo brak czasu 🙂

  Reply
  1. AjriszZona.pl

   Zrobienie odcisku wymaga trochę czasu, ale naprawdę warto!

   Reply
 2. ZooArt

  Wyjątkowa pamiątka dla właściciela psa, który jest wyjątkowo zżyty emocjonalnie ze swoim pupilem. Również jest to super pomysł na prezent pod choinkę dla dzieci. Niewątpliwie dostarczy on dużo radości przy tworzeniu tak wyjątkowych kształtów jak odcisk łapki psa.

  Reply
 3. Olga

  Wygląda wspaniale!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *