Pomysł na prezent: kubek PupiLu “Life is better with a dog” [RECENZJA]

pomysł na prezent dla miłośnika psów

Jeśli szukacie pomysłu na prezent dla miłośnika psów, polecamy propozycję kubków i innych gadżetów od PupiLu. Już od jakiegoś czasu przyciągały naszą uwagę, dlatego ucieszyliśmy się, gdy otrzymaliśmy dwa kubki z pięknymi cytatami z kolekcji Origami.

Life is better with a dog – życie jest lepsze z psem

Wybraliśmy kubek z labradorem i z wielorasowcem, natomiast w kolekcji znajdziecie wiele różnych ras psów. Białe kubki pod oryginalnym, kolorowym wizerunkiem psa danej rasy mają nadrukowany cytat, z którym zgodzi się każdy miłośnik psów! Miłośnik psów nie przejdzie obok niego obojętnie – sprawdziliśmy to. Pijąc poranną kawę z takiego kubka nie sposób się nie uśmiechnąć 🙂

pomysł na prezent dla miłośnika psów

Nadruki znajdują się z dwóch stron kubka i tu zwróciliśmy uwagę na ich nierówne rozmieszczenie. Przesunięcie w nadruku z lewej i prawej strony występuje w obu kubkach i różni się między nimi. Może to trochę przeszkadzać osobie, która lubi perfekcyjne dopasowanie i mamy nadzieję, że zostanie to poprawione w kolejnych kolekcjach. Z niecierpliwością czekamy też na kubki z uchem – serduszkiem, które mają być dostępne po Nowym Roku.

Life is better with a dog – gdzie kupić kubek?

Kubki oraz inne gadżety dostępne są na stronie Pupilu.pl. Podzielone są na kategorie “Psy” oraz “Koty”, wśród których można wybrać konkretną rasę (większy wybór jest obecnie w rasach psów) lub wielorasowaca.

Znajdziecie tu koszulki, kubki, breloki, etui na telefony, plakaty, kalendarze, poduszki, t-shirty, ubrnka dla psów i wiele innych. Poza kolekcją Origami dostępne są też inne – m.in. Black Dog. Kubek z napisem “Life is better with a labrador” jest do kupienia tutaj http://www.pupilu.pl/produkt/kubek-z-klasycznym-uchem-labrador/. Kubek z napisem “Life is better with a dog” jest do kupienia http://www.pupilu.pl/produkt/kubek-z-klasycznym-uchem-labrador/ . PupiLu na facebooku www.facebook.com/PupiLuOfficial

pomysł na prezent dla miłośnika psów

Zobacz też: 5 pomysłów na prezent dla miłośnika psów

Artykuł powstał we współpracy z pupilu.pl

Zdjęcia ©AjriszZona.pl. Artykuły i zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi. Wykorzystywanie ich w całości lub fragmentach bez pisemnej zgody właściciela AjriszZona.pl jest zabronione.


 

5/5 - (4 głosy / głosów)

1 Comment

  1. teatr

    Piękne wzornictwo

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *