Psi park w Pszczynie

Psi park w Pszczynie

Adres: róg ulic Bielskiej i Władysława Jagiełły, 43-200 Pszczyna.

Ostatniego dnia majowego weekendu odwiedziliśmy Psi Park zlokalizowany w Pszczynie przy ul. Bielskiej. Park składa się z dwóch części o łącznej powierzchni prawie 2500 metrów kwadratowych. Pierwsza to zestaw urządzeń treningowych, druga – trawiasty wybieg. Obie oddzielone są metrowym ogrodzeniem, a każda posiada osobne wejście. Urządzenia wg raportów lokalnych mediów atestowane były przez związek kynologiczny, a otwarcia Parku dokonał burmistrz Pszczyny w towarzystwie psiego trenera.

Dla Pandy była to pierwsza okazja do spróbowania swoich sił na torze agility. Panda, która dotychczas pokonywała tylko przeszkody naturalne, dobrze poradziła sobie nawet z pochylnią, tunelem i ścianką. Na koniec pobawiła się z podobnie łaciatym kumplem.

Facebook
Polub nasz profil na Facebooku.

Klik www.facebook.com/AjriszZona


Przeczytaj koniecznie:


Jest to jedyny tego typu ogólnodostępny obiekt w okolicy i na pewno będziemy przyjeżdżać tu częściej. Wejście oraz parkowanie polecamy od ul. Władysława Jagiełły. Co ważne – pomimo kilku lat funkcjonowania Parku (od czerwca 2013 roku) urządzenia nie są zniszczone, a jedynie dotknięte zębem czasu (wyblakłe kolory). Na wyposażeniu Parku znajdują się podajnik wraz z torebkami na psie odchody oraz kosz na śmieci, a także ławeczki dla opiekunów czworonogów. Park jest czynny całą dobę, wstęp bezpłatny. Przeczytaj regulamin wybiegu

Psi park w Pszczynie – zdjęcia

Psi park w Pszczynie

Psi park w Pszczynie

Psi park w Pszczynie

Psi park w Pszczynie

Psi park w Pszczynie

Psi park w Pszczynie

Psi park w Pszczynie

Zdjęcia ©AjriszZona.pl. Artykuły i zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi. Wykorzystywanie ich w całości lub fragmentach bez pisemnej zgody właściciela AjriszZona.pl jest zabronione.


 

5/5 - (5 głosy / głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *