Blog o psach AjriszZona.pl poświęcony jest naszym psom – Ajrisz [*] i Pandzie oraz naszym czworonożnym podopiecznym. Zachęcamy do lektury artykułów o psach i do śledzenia nas na Facebooku – facebook.com/AjriszZona.

Na blogu poruszamy tematy związane z bezdomnymi psami i piszemy o tym, gdzie zgłosić złe traktowanie psa oraz zwracamy uwagę na problem pozostawiania psa pod sklepem i tabliczek z zakazem wprowadzania psów. Wcześniej prowadziliśmy dom tymczasowy dla psów oraz byliśmy wolontariuszami w fundacjach pomagających bezdomnym zwierzętom, obecnie prowadzimy też domową opiekę dla psów.

Początki naszego bloga sięgają 2007 roku, kiedy pisaliśmy o Ajrisz na forum Dogomania.pl.

Blog o psach – podróże z psami

Na naszym blogu o psach znajdziesz artykuły o naszych podróżach z psami – krótszych i dalszych – a w nich wiele zdjęć i ciekawych porad. Piszemy m,in. o wyjazdach z psem w Beskidy (Pilsko, Szyndzielnia, Klimczok), na Mazury, nad Morze Bałtyckie, Dolny Śląsk i w inne miejsca.

Blog o psach – recenzje produktów i usług dla psów

Na blogu AjriszZona.pl publikujemy recenzje produktów dla psów i ich opiekunów. m.in. monitorów aktywności, lokalizatorów GPS, obroży i karmy dla psów, gadżetów dla miłośników psów i innych.

Blog o psach – gdzie na spacer z psem na Śląsku?

Blog o psach zawiera także spis polecanych na spacer z psem na Śląsku oraz miejsca, gdzie można pojechać z psem nad wodę.  W dziale „spotkania i spacery” publikowane są informacje o wydarzeniach, spotkaniach i wspólnych spacerach na wybiegach dla psów na Śląsku. Zapraszamy też do grupy spacerowej „Wybieg PŚ – spotkania i spacery” oraz na fanpage www.facebook.com/wybiegparkslaski.

Blog o psach – zdjęcia psów na Śląsku

Na blogu znajdziesz wiele zdjęć z sesji psów oraz zaproszenie do bezpłatnych sesji plenerowych psów w Katowicach i w okolicy. Zapraszamy do oglądania zdjęć oraz do kontaktu: blog@ajriszzona.pl. Chętnie wykonamy zdjęcia również psów w potrzebie, szukających domu.