Zapraszam na sesje zdjęciowe psów i oraz rodzinne sesje zdjęciowe z psami w Katowicach, na Śląsku oraz w innych lokalizacjach w całej Polsce. 

Obserwuj mnie na Instagramie

Fotografia psów – informacje

Zdjęcia z ukochanym przyjacielem to wyjątkowa pamiątka z różnych momentów Waszego wspólnego życia. Doskonale to rozumiem, psy towarzyszą mi od wielu lat. Na zdjęciach chcę uchwycić osobowość Twojego psa, jego wyjątkowe spojrzenie, piękno, ruch oraz łączącą Was więź. Zobacz portfolio

Dbam o to, żeby sesja była przyjaznym doświadczeniem zarówno dla psa jak i jego opiekuna. Dobre samopoczucie i bezpieczeństwo psa jest dla mnie priorytetem. Robimy przerwy na odpoczynek, często nagradzamy psa i do niczego go nie zmuszamy. Zobacz opinie i wyróżnienia

W realizacji sesji zdjęciowych psów pomaga mi wieloletnie doświadczenie zdobyte w czasie opieki nad psami. Kocham psy, pracę z nimi i to głównie dzięki nim fotografia stała się moją pasją. Dowiedz się więcej o mnie

Sesje zdjęciowe psów i sesje rodzinne z psem – oferta

Zapraszam na sesje zdjęciowe samego psa (również szczeniąt w domu hodowcy) oraz sesje całej rodziny, której członkiem jest pies. Poznaj ofertę i cennik

Napisz do mnie i zapytaj o sesję zdjęciową

sesje@ajriszzona.pl

Instagram:

@tina_fotografia_psow

Portfolio

👉 KLIKNIJ tutaj aby otworzyć portfolio na stronie AjriszZona.pl

Możesz też zobaczyć skrócone portfolio na szybszej stronie ajriszzonablog.myportfolio.com, a więcej zdjęć publikuję na Instagramie: @tina_fotografia_psow.

fotografia psów

Sesja zdjęciowa z psem – odpowiedzi na częste pytania (FAQ)

Kliknij w pytanie aby przeczytać odpowiedź:

Gdzie wykonywane są zdjęcia?
Zdjęcia wykonywane są w plenerze w lokalizacji, którą wspólnie ustalamy. Najczęściej fotografuję w Katowicach i okolicy gdzie mam sprawdzone miejsca, które mogę Ci zaproponować. Na sesję mogę jednak dojechać praktycznie w całej Polsce w miejsce wskazane przez Ciebie. Sesja zdjęciowa może również odbyć się w Twoim domu czy ogrodzie lub innym wskazanym miejscu. Dotyczy to również zdjęć szczeniąt w domu hodowcy.

Przykładowe pomysły na sesje znajdziesz w ofercie

Co się stanie jeśli w umówionym terminie będzie padał deszcz?
Jeśli uznamy, że warunki atmosferyczne nie są odpowiednie, wówczas ustalamy nowy termin sesji. Bądź spokojny, sesja nie „przepada”.
Jak długo trwa sesja zdjęciowa?
Zwykle sesja zdjęciowa trwa od około godziny do dwóch godzin
Ile zdjęć z sesji otrzymam?
Standardowo liczba zdjęć, które otrzymasz w cenie sesji to 5. Kolejne zdjęcia możesz dokupić zgodnie z cennikiem sesji. Jeśli zależy Ci na innej liczbie zdjęć, możemy przygotować indywidualne ustalenia.
Czy zdjęcia z sesji mogę opublikować na profilach społecznościowych?
Tak, zdjęcia możesz publikować w dowolnych miejscach, otrzymasz też wersje w mniejszym rozmiarze do wykorzystania np. na Facebooku czy Instagramie. Pamiętaj tylko o zachowaniu zapisów umowy, które dotyczą modyfikacji zdjęć czy przekazywanej licencji.
Czy na zdjęciach może być też opiekun psa?
Tak, jak najbardziej wykonuję wspólne zdjęcia psów z opiekunami i całymi rodzinami. Nie są publikowane przeze mnie w internecie w przypadku braku zgody na wykorzystanie wizerunku widniejących na nich osób. Wykonane przeze mnie zdjęcia psówz Opiekunami możesz zobaczyć na Instagramie @tina_fotografia_psow.
Mój pies nie potrafi ani na chwilę ustać w miejscu i nie reaguje na komendy. Czy jest możliwe wykonanie sesji zdjęciowej?
Tak, wykonywałam zdjęcia psów, które można tak opisać, w tym szczeniąt (3-4 miesiące) i fundacyjnych psów po przejściach, które mają utrudniony kontakt z człowiekiem i zwierzętami. Takie sesje są bardziej wymagające, jednak znam pewne „sztuczki”, które pozwolą skupić uwagę psa i zrobić udane zdjęcia.
Mój pies ma 8 tygodni, kiedy możemy umówić się na zdjęcia?
Dla mnie każdy wiek psa jest odpowiedni do zdjęć. Jeśli zdjęcia będą odbywały się w plenerze np. w miejskim parku, to zwróć jednak uwagę na kwestię pobytu malucha na zewnątrz przed ukończeniem szczepień i kwarantanny. Warto porozmawiać z weterynarzem i ustalić, kiedy dla psa bezpiecznie będzie wziąć udział w sesji. Możemy też zorganizować sesję w Twoim domu lub w ogrodzie.
Czy mój pies musi być puszczony luzem bez smyczy i obroży w czasie robienia zdjęć?
Jeśli nie chcesz puszczać psa bez smyczy czy obroży w czasie sesji, to nie ma takiej potrzeby. Priorytetem jest jego bezpieczeństwo. Niektórzy opiekunowie wolą zdjęcia bez widocznej obroży, czasami smycz zastępujemy długą linką. Możliwe jest usunięcie smyczy i obroży na zdjęciu już w czasie obróbki graficznej. Zdjęcia przed i po publikuję w relacjach na Instagramie – zapraszam do zajrzenia: www.instagram.com/tina_fotografia_psow/ 
Czy mogę dostać wszystkie zdjęcia z sesji (wystarczą mi bez retuszu)?
Po sesji możesz dokupić dowolną liczbę zdjęć (poza ustalonymi w cenie sesji), które otrzymasz po retuszu. Zdjęcia możesz wybrać samodzielnie wśród miniaturek lub możesz zdać się na mój wybór. Nie przekazuję zdjęć bez retuszu, gdyż nie są to zdjęcia gotowe, a zależy mi na jak najlepszej jakości.
Ile kosztuje sesja zdjęciowa psa?
Informacje o tym, co zawiera cena sesji zdjęciowej znajdziesz tutaj. Aby otrzymać aktualny cennik sesji, napisz do mnie: blog@ajriszzona.pl.
Czy można kupić sesję zdjęciową na prezent?
Tak, jest możliwość zakupienia vouchera na prezent – elektronicznego lub wydrukowanego. Czytaj więcej 

Zobacz też: Poradnik – jak przygotować się do sesji zdjęciowej z psem?

Opinie i wyróżnienia

⭐⭐⭐⭐⭐

Moje zdjęcie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego otrzymało wyróżnienie w pierwszej polskiej edycji konkursu Wiki Lubi Przyrodę 2015, będącego częścią międzynarodowej inicjatywy Wiki Loves Earth. Znalazło się w top-10 najlepszych zdjęć z Polski.  Czytaj więcej

Przepiękne zdjęcia, serdecznie polecam. Profesjonalne podejście i ogromna cierpliwość do tych mniej współpracujących 🙂 – sucha77, źródło: Instagram.com, 03.02.2020 r.

Tym co się jeszcze wahają polecam serdecznie. Wspaniała atmosfera podczas sesji i podejście do każdego psa, ale przede wszystkim udało się wydobyć całe piękno z naszej psiej modelki. – Anita& Rosie, źródło: https://ajriszzona.pl/fotografia-psow-katowice/, 02.12.2019 r.

Nasza nieufna suczka do obcych bardzo szybko dała się namówić na wspólną zabawę podczas sesji. Świetne podejście i pełen profesjonalizm😃. Serdecznie polecam – Anita, źródło: Facebook.com, 02.12.2019 r.

Genialne podejście do zwierząt ! Profesjonalizm w każdym calu ! I pomysłów wiele POLECAM – Ariel G., źródło: Facebook.com, 02.10.2019 r.

Bardzo polecam sesje zdjęciowe zwierzaków. Profesjonalne i indywidualne podejście do psa, dużo cierpliwości i przyjemna atmosfera 😃 Zdjęcia wyszły cudownie! – Marta R., źródło: Facebook.com, 1.05.2019 r.

Super zdjęcia i miła atmosfera, doskonale umiecie skupić psa na obiektywie. Neron cały czas merdał ogonem na sesji😊Klaudia, źródło: komentarz https://ajriszzona.pl/fotografia-psow-katowice/, 28.04.2019 r.

Serdecznie polecam wszystkim którzy to rozważają 😊 – Jolanta H., źródło: Facebook.com, 23.03.2019 r.

Serdecznie wszystkim polecam, super fotografka ze świetnym asystentem☺️Dla psiaka świetna zabawa a dla właścicieli bezcenna pamiątka i wspomnienia💕Dziękujemy raz jeszcze😘 – Karina Sz, źródło: Facebook.com, 18.03.2019 r.

O mnie

fotograf zwierząt katowice

Psy fotografuję od kilkunastu lat. Zaczęłam od robienia zdjęć w czasie spacerów i podróży. Moją pierwszą psią modelką była ukochana Ajrisz [*], z którą przeżyłam ponad 11 lat. Zdjęcia robione na co dzień powoli przeradzały się w pasję do fotografii. Psie sesje, które wykonuję od 2018 roku, pozwalają mi ją realizować i wciąż rozwijać. Zanim zaczęłam zajmować się fotografią psów, brałam udział w wielu sesjach zdjęciowych, pokazach mody i warsztatach fotograficznych, w czasie których mogłam obserwować pracę fotografów oraz proces powstawania zdjęć.

Kocham psy, a także kontakt i pracę z nimi. Wieloletnia opieka nad psami – moimi, fundacyjnymi i hotelowymi – oraz doświadczenie w wychowaniu i szkoleniu psów pomaga mi w komunikacji z nimi w czasie sesji. Ich dobre samopoczucie jest dla mnie priorytetem. Zawsze cieszy mnie radość opiekunów, którzy wraz ze zdjęciami swoich czworonożnych przyjaciół zyskują pamiątkę na całe życie.

Od wielu lat współtworzę blog AjriszZona.pl, w którym piszemy o podróżach z psami, spotkaniach i spacerach organizowanych na Śląsku oraz różnych sprawach związanych z psami i ich opiekunami. Czytaj więcej: O blogu AjriszZona.pl. Współtworzę także pierwszy w Polsce portal o parkach i wybiegach dla psów: psiPARK.pl. Zapraszam do obserwowania profilu na Instagramie:

Kontakt

Napisz do mnie i zapytaj o sesję zdjęciową

sesje@ajriszzona.pl

Instagram:

tina_fotografia_psow

Sesje zdjęciowe psów i z psami, fotografia zwierząt – odwiedź też profil mój na Instagramie:

Sesje zdjęciowe dla psów i z psami – w jakich miastach się odbywają?

Na sesje zdjęciowe psów dojeżdżam do miast na Śląsku, takich jak Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Częstochowa, Zawiercie, Myszków, Rybnik, Żory, Pszczyna, Bieruń, Racibórz, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Żywiec, Szczyrk, Istebna i innych lokalizacjach. Sesje są możliwe również w innych miejscach w Polsce, np. w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Lublinie, Rzeszowie, Szczecinie, Białymstoku, Łodzi, Rzeszowie oraz w innych.


Autor: AjriszZona.pl | Data publikacji: 25 grudnia 2016 r. | Data aktualizacji: 20 lutego 2021 r. | Kategoria: Psie sesje | ©AjriszZona.pl. Zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi.

.

10 Comments

 1. Ladylemon

  Szkoda, że znajdujecie się tak daleko. U nas we Wrocławiu ciężko o dobrego fotografa z ręką do psów. Szczególnie tych bardzo aktywnych, jak mój Shih Tzu. Mimo, że jest mały, zaskoczył już niejednego amatora fotografii. Pozdrawiam!

  Reply
  1. AjriszZona.pl

   Cieszę się, że moje zdjęcia się podobają 🙂 Istnieje możliwość dojazdu do Wrocławia, zapraszam do kontaktu na blog@ajriszzona.pl po więcej informacji.

   Reply
 2. Klaudia

  Super zdjęcia i miła atmosfera, doskonale umiecie skupić psa na obiektywie. Neron cały czas merdał ogonem na sesji😊

  Reply
  1. AjriszZona.pl

   Dziękuję bardzo za pozostawienie opinii, pozdrowienia dla Nerona 🙂

   Reply
 3. Anita& Rosie

  Tym co się jeszcze wahają polecam serdecznie.
  Wspaniała atmosfera podczas sesji i podejście do każdego psa, ale przede wszystkim udało się wydobyć całe piękno z naszej psiej modelki.

  Reply
  1. AjriszZona.pl

   Dziękuję!

   Reply
 4. Pingback: Sesja zdjęciowa z psem w lesie 🌲🌲🐕 border collie puppy

 5. Pingback: Sesja zdjęciowa z psem - Owczarek australijski AUSSIE

 6. Pingback: Sesja zdjęciowa psów w lawendzie - lawendowe pola ogród

 7. Pingback: Sesja zdjęciowa - Blog o psach i sesje zdjęciowe AjriszZona.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.