Zapraszam na plenerowe sesje zdjęciowe psów i z psami – w Katowicach i innych lokalizacjach w całej Polsce. Napisz do mnie wiadomość na blog@ajriszzona.pl lub na Facebooku.

Spis treści:

 1. Fotografia psów – portfolio
 2. Opinie i wyróżnienia
 3. Informacje o sesji i cennik
 4. Jak przygotować się do sesji zdjęciowej?
 5. Odpowiedzi na częste pytania (FAQ)
 6. O mnie

Fotografia psów i innych zwierząt – portfolio

Sesje psów i innych zwierząt fotograf zwierząt

Sesje psów i innych zwierząt fotograf zwierząt

Sesje psów i innych zwierząt fotograf zwierząt

Sesje psów i innych zwierząt fotograf zwierząt

Sesje psów i innych zwierząt fotograf zwierząt

Sesje psów i innych zwierząt fotograf zwierząt

Sesje psów i innych zwierząt fotograf zwierząt

Sesje psów i innych zwierząt fotograf zwierząt

Zobacz więcej zdjęć

fotograf zwierzątNapisz do mnie i zapytaj o sesję zdjęciową

E-mail: blog@ajriszzona.pl

Facebook: @AjriszZona

Instagram: panda_the_dog_ajriszzona

Opinie i wyróżnienia

⭐⭐⭐⭐⭐

Moje zdjęcie otrzymało wyróżnienie w pierwszej polskiej edycji konkursu Wiki Lubi Przyrodę 2015, będącego częścią międzynarodowej inicjatywy Wiki Loves Earth. Czytaj więcej

Genialne podejście do zwierząt ! Profesjonalizm w każdym calu ! I pomysłów wiele POLECAM – Ariel G., źródło: Facebook.com, 02.10.2019 r.

Bardzo polecam sesje zdjęciowe zwierzaków. Profesjonalne i indywidualne podejście do psa, dużo cierpliwości i przyjemna atmosfera 😃 Zdjęcia wyszły cudownie! – Marta R., źródło: Facebook.com, 1.05.2019 r.

Super zdjęcia i miła atmosfera, doskonale umiecie skupić psa na obiektywie. Neron cały czas merdał ogonem na sesji😊Klaudia, źródło: komentarz https://ajriszzona.pl/fotografia-psow-katowice/, 28.04.2019 r.

Serdecznie polecam wszystkim którzy to rozważają 😊 – Jolanta H., źródło: Facebook.com, 23.03.2019 r.

Serdecznie wszystkim polecam, super fotografka ze świetnym asystentem☺️Dla psiaka świetna zabawa a dla właścicieli bezcenna pamiątka i wspomnienia💕Dziękujemy raz jeszcze😘 – Karina Sz, źródło: Facebook.com, 18.03.2019 r.

Psie sesje zdjęciowe – informacje i cennik

Wykonuję sesje zdjęciowe pamiątkowe i na prezent, z okazji urodzin psa, na blog i profile społecznościowe, zdjęcia psich sportowców i na potrzeby hodowli psów rasowych, dla producentów psich akcesoriów oraz dostawców usług dla psów i ich opiekunów – jestem otwarta na różne projekty i pomysły związane z fotografią psów oraz innych zwierząt.

 • Zdjęcia poddane autorskiej obróbce otrzymasz drogą elektroniczną w dwóch rozmiarach – mniejsze do wykorzystania na stronach internetowych i profilach społecznościowych oraz w większe do wydruków prywatnych.
 • Przed zdjęciami spisujemy umowę, w której określamy m.in. minimalną liczbę zdjęć po retuszu, które otrzymasz.
 • Sesje odbywają się najczęściej w Katowicach i okolicy, istnieje też możliwość dojazdu praktycznie w dowolne miejsce w Polsce.
 • Zdjęcia wykonywane są w plenerze lub w Twoim domu przy świetle zastanym (bez lamp błyskowych). Mam stałe, sprawdzone miejsca na zdjęcia, jeśli jednak znasz ciekawe miejsce, to chętnie je odwiedzę.
 • Zdjęcia są płatne zgodnie z cennikiem sesji.  Więcej informacji

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej z psem?

 1. Opowiedz na jakich ujęciach Ci zależy – będziemy mogli odpowiednio zaplanować sesję. Chętnie też doradzę i zaproponuję swoje pomysły oraz sprawdzone miejsca na zdjęcia.
 2. Z chęcią też dowiem się więcej o Twoim psie – opowiedz mi jaki ma charakter, co lubi i jakie zna komendy.
 3. Przed sesją zadbaj o sierść psa – wykąpany i wyczesany będzie prezentował się wspaniale – chyba, że planujemy zrobić zdjęcia wodno-błotne, to niekoniecznie : )
 4. Przygotuj wodę i miskę dla psa.
 5. Spakuj też smakołyki i zabawki (np. piszczącą piłkę) – aby mieć nagrody dla psa a także coś, co pomoże skupić jego uwagę.
 6. Jeżeli pies nie może być puszczony bez smyczy, weź długą linkę (najlepiej min. 10 m)
 7. Dla siebie przygotuj wygodne ubrania dostosowane do pogody.
 8. Pozwól Twojemu psu zrelaksować się przed sesją, aby nie rozpoczął jej zmęczony i zziajany.
 9. Jeśli nie planujemy sesji rodzinnej, na zdjęcia przyjdź z psem sam. Większa ilość osób może rozpraszać go w czasie sesji.

Zdjęcia ze spacerów i podróży

Zobacz więcej zdjęć

Sesja zdjęciowa z psem – odpowiedzi na częste pytania (FAQ)

Gdzie wykonywane są zdjęcia?

Zdjęcia wykonywane są w plenerze w lokalizacji, którą wspólnie ustalamy. Najczęściej fotografuję w Katowicach i okolicy gdzie mam sprawdzone miejsca, które mogę Ci zaproponować. Na sesję mogę jednak dojechać praktycznie w całej Polsce w miejsce wskazane przez Ciebie. Sesja zdjęciowa może również odbyć się w Twoim domu czy ogrodzie lub innym miejscu.

Co się stanie jeśli w umówionym terminie będzie padał deszcz? 

Jeśli uznamy, że warunki atmosferyczne nie są odpowiednie, wówczas ustalamy nowy termin sesji – bądź spokojny, sesja nie „przepada”.

Jak długo trwa sesja zdjęciowa?

Długość sesji jest uzależniona od wybranego pakietu (liczby zdjęć), który określamy w podpisanej wcześniej umowie. Najczęściej czas sesji wynosi od pół godziny do 2-3 godzin.

Ile zdjęć z sesji otrzymam i w jakim terminie?

Liczba zdjęć poddanych autorskiej obróbce i termin ich przekazania jest określany w podpisanej wcześniej umowie i zależy od wybranego pakietu lub indywidualnych ustaleń. Najczęściej jest to od 3 do kilkunastu zdjęć, a czas oczekiwania wynosi ok. 2 tygodnie. Staram się być elastyczna i jeśli zależy Ci na czasie lub innej liczbie zdjęć, to możemy przygotować indywidualne ustalenia.

Czy mogę dostać wszystkie zdjęcia z sesji (wystarczą mi bez retuszu)?

Otrzymasz tyle zdjęć, ile obejmuje wybrany przez Ciebie pakiet. Masz też możliwość wybrać dodatkowe zdjęcia, z których każde jest płatne zgodnie z cennikiem. Nie przekazuję i nie publikuję zdjęć bez mojej autorskiej obróbki, gdyż nie są to zdjęcia gotowe. Nie uważam też za zasadne przekazanie wszystkich zdjęć gdyż w czasie sesji, z której mam przygotować np. 10 zdjęć, robię ich nawet około 200. Wiele z nich jest odrzuconych ze względu na to, że np. pies czy opiekun mają zamknięte oczy lub niekorzystną minę, ostrość została złapana nie tam gdzie zamierzałam, czy ujęcia są po prostu podobne do siebie i nie wnoszą nic nowego. Zależy mi na wysokiej jakości zdjęć, dlatego wybieram tylko te, które są według mnie najlepsze.

O mnie

Psy fotografuję od kilkunastu lat, na początku na spacerach i w czasie podróży. Moją pierwszą psią modelką była Ajrisz [*]. Zdjęcia robione przy okazji spacerów powoli przeradzały się w pasję do fotografii i psie sesje, które wykonuję od 2018 roku, pozwalają mi ją realizować i rozwijać.

Kocham psy, kontakt i pracę z nimi, sesje sprawiają mi wiele radości. Cieszę się też z radości opiekunów, którzy wraz ze zdjęciami swoich czworonożnych przyjaciół zyskują pamiątkę na całe życie.

Od wielu lat współtworzę blog AjriszZona.pl, gdzie piszemy o podróżach z psami, spotkaniach i spacerach organizowanych na Śląsku oraz różnych sprawach związanych z psami i ich opiekunami.  Czytaj więcej: O blogu

fotograf zwierząt

Napisz do mnie i zapytaj o sesję zdjęciową

E-mail: blog@ajriszzona.pl

Facebook: @AjriszZona

Instagram: panda_the_dog_ajriszzona

Sesje zdjęciowe psów i z psami, fotografia zwierząt – odwiedź mój profil na Instagramie:

Sesje zdjęciowe dla psów i z psami – w jakich miastach się odbywają?

Na sesje zdjęciowe psów dojeżdżam do miast na Śląsku, takich jak Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Częstochowa, Zawiercie, Myszków, Rybnik, Żory, Pszczyna, Bieruń, Racibórz, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Żywiec, Szczyrk, Istebna i innych lokalizacjach. Sesje są możliwe również w innych miejscach w Polsce, np. w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Lublinie, Rzeszowie, Szczecinie, Białymstoku, Łodzi, Rzeszowie oraz w innych.


Autor: AjriszZona.pl | Data publikacji: 25 grudnia  2016 r. | Data aktualizacji: 15 lipca 2019 r. | Kategoria: Psie sesje | ©AjriszZona.pl. Zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi.

.

 

5 Comments

 1. Ladylemon

  Szkoda, że znajdujecie się tak daleko. U nas we Wrocławiu ciężko o dobrego fotografa z ręką do psów. Szczególnie tych bardzo aktywnych, jak mój Shih Tzu. Mimo, że jest mały, zaskoczył już niejednego amatora fotografii. Pozdrawiam!

  Reply
  1. AjriszZona.pl

   Cieszę się, że moje zdjęcia się podobają 🙂 Istnieje możliwość dojazdu do Wrocławia, zapraszam do kontaktu na blog@ajriszzona.pl po więcej informacji.

   Reply
 2. Klaudia

  Super zdjęcia i miła atmosfera, doskonale umiecie skupić psa na obiektywie. Neron cały czas merdał ogonem na sesji😊

  Reply
  1. AjriszZona.pl

   Dziękuję bardzo za pozostawienie opinii, pozdrowienia dla Nero 🙂

   Reply
 3. Pingback: Sesja fotograficzna psa - Panda w Parku Śląskim - AjrisZona.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.