Zapraszam na plenerowe sesje zdjęciowe psów i z psami – w Katowicach i innych lokalizacjach. Napisz do mnie wiadomość na blog@ajriszzona.pl lub na Facebookuwolne terminy w kwietniu i w maju 2019 r.!

Na skróty:
Moje zdjęcia – portfolio
Opinie i wyróżnienia
Informacje i cennik
Jak przygotować się do sesji?
O mnie

Fotografia psów – portfolio

Zobacz więcej zdjęć

Zapytaj o sesję zdjęciową Twojego psa lub na prezent

Kontakt: blog@ajriszzona.pl | Facebook: AjriszZona

Opinie i wyróżnienia:

Bardzo polecam sesje zdjęciowe zwierzaków. Profesjonalne i indywidualne podejście do psa, dużo cierpliwości i przyjemna atmosfera 😃 Zdjęcia wyszły cudownie! – Marta R., źródło: Facebook.com, 1.05.2019 r.

Super zdjęcia i miła atmosfera, doskonale umiecie skupić psa na obiektywie. Neron cały czas merdał ogonem na sesji😊Klaudia, źródło: komentarz https://ajriszzona.pl/fotografia-psow-katowice/, 28.04.2019 r.

Serdecznie polecam wszystkim którzy to rozważają 😊 – Jolanta H., źródło: Facebook.com, 23.03.2019 r.

Serdecznie wszystkim polecam, super fotografka ze świetnym asystentem☺️Dla psiaka świetna zabawa a dla właścicieli bezcenna pamiątka i wspomnienia💕Dziękujemy raz jeszcze😘 – Karina Sz, źródło: Facebook.com, 18.03.2019 r.

Moje zdjęcie otrzymało wyróżnienie w pierwszej polskiej edycji konkursu Wiki Lubi Przyrodę 2015, będącego częścią międzynarodowej inicjatywy Wiki Loves Earth. Czytaj więcej

Psie sesje zdjęciowe – informacje i cennik

Wykonuję sesje zdjęciowe pamiątkowe i na prezent, z okazji urodzin psa, na blog i profile społecznościowe, zdjęcia psich sportowców i na potrzeby hodowli psów rasowych, dla producentów psich akcesoriów oraz dostawców usług dla psów i ich opiekunów – jestem otwarta na różne projekty i pomysły związane z fotografią psów oraz innych zwierząt.

 • Zdjęcia otrzymasz drogą elektroniczną w dwóch rozmiarach – mniejsze do wykorzystania na stronach internetowych i profilach społecznościowych oraz w większe do wydruków prywatnych.
 • Przed zdjęciami spisujemy umowę, która określa m.in. liczbę zdjęć.
 • Sesje odbywają się w Katowicach i okolicy, istnieje też możliwość dojazdu (warunki ustalane są indywidualnie).
 • Zdjęcia wykonywane są w plenerze lub w Twoim domu przy świetle zastanym (bez lamp błyskowych). Mam stałe, sprawdzone miejsca na zdjęcia, jeśli jednak znasz ciekawe miejsce, to chętnie je odwiedzę.
 • Cennik zdjęć dostępny jest tutaj.

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej z psem?

 1. Opowiedz na jakich ujęciach Ci zależy – będziemy mogli odpowiednio zaplanować sesję. Chętnie też doradzę i zaproponuję swoje pomysły oraz sprawdzone miejsca na zdjęcia.
 2. Z chęcią też dowiem się więcej o Twoim psie – opowiedz mi jaki ma charakter, co lubi i jakie zna komendy.
 3. Przed sesją zadbaj o sierść psa – wykąpany i wyczesany będzie prezentował się wspaniale – chyba, że planujemy zrobić zdjęcia wodno-błotne, to niekoniecznie : )
 4. Przygotuj wodę i miskę dla psa.
 5. Spakuj też smakołyki i zabawki (np. piszczącą piłkę) – aby mieć nagrody dla psa a także coś, co pomoże skupić jego uwagę.
 6. Jeżeli pies nie może być puszczony bez smyczy, weź długą linkę (najlepiej min. 10 m)
 7. Dla siebie przygotuj wygodne ubrania dostosowane do pogody.
 8. Pozwól Twojemu psu zrelaksować się przed sesją, aby nie rozpoczął jej zmęczony i zziajany.
 9. Jeśli nie planujemy sesji rodzinnej, na zdjęcia przyjdź z psem sam. Większa ilość osób może rozpraszać go w czasie sesji.

O mnie

Fotografia psów Katowice, sesje zdjęciowe psów, sesje zdjęciowe z psamiPsy fotografuję od kilkunastu lat, na początku na spacerach i w czasie podróży. Moją pierwszą psią modelką była Ajrisz [*] (zdjęcie obok). Zdjęcia robione przy okazji spacerów powoli przeradzały się w pasję do fotografii i psie sesje, które wykonuję od 2018 roku, pozwalają mi ją rozwijać i realizować.

Kocham psy, kontakt i pracę z nimi, sesje sprawiają mi wiele radości. Cieszę się też z radości opiekunów, którzy wraz ze zdjęciami swoich czworonożnych przyjaciół zyskują pamiątkę na całe życie.

Od wielu lat prowadzę blog AjriszZona.pl – piszę o podróżach z psami, spotkaniach i spacerach organizowanych na Śląsku oraz różnych sprawach związanych z psami i ich opiekunami.  Więcej: O blogu

Sesje zdjęciowe psów i z psami, fotografia zwierząt – odwiedź mój profil na Instagramie:

[instagram-feed num=8]

Zobacz też na psiPARK.pl: 8 porad jak zrobić ładne zdjęcie psu?


Autor: AjriszZona.pl | Data publikacji: 25 grudnia  2016 r. | Data aktualizacji: 1 maja 2019 r. | Kategoria: Psie sesje | ©AjriszZona.pl. Zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi.

5 (100%) Liczba ocen: 37
.

.

4 Comments

 1. Ladylemon

  Szkoda, że znajdujecie się tak daleko. U nas we Wrocławiu ciężko o dobrego fotografa z ręką do psów. Szczególnie tych bardzo aktywnych, jak mój Shih Tzu. Mimo, że jest mały, zaskoczył już niejednego amatora fotografii. Pozdrawiam!

  Reply
  1. AjriszZona.pl

   Cieszę się, że moje zdjęcia się podobają 🙂 Istnieje możliwość dojazdu do Wrocławia, zapraszam do kontaktu na blog@ajriszzona.pl po więcej informacji.

   Reply
 2. Klaudia

  Super zdjęcia i miła atmosfera, doskonale umiecie skupić psa na obiektywie. Neron cały czas merdał ogonem na sesji😊

  Reply
  1. AjriszZona.pl

   Dziękuję bardzo za pozostawienie opinii, pozdrowienia dla Nero 🙂

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę *