Sesja zdjęciowa psa oraz wspólna sesja zdjęciowa z psem to wspaniały na prezent dla miłośnika psów. Dzięki zdjęciom zyska niepowtarzalną pamiątkę na całe życie. Na skróty:

 1. Chcę kupić voucher prezentowy
 2. Mam voucher i chcę z niego skorzystać
 3. Informacje

Podaruj sesję na prezent – voucher

Vouchery dostępne są w formie drukowanej i elektronicznej. Aby zamówić voucher, napisz na adres sesje@ajriszzona.pl. Poniżej znajdziesz wzory voucherów (pierwsza strona), istnieje możliwość przygotowania spersonalizowanego projektu.

Jak skorzystać  z vouchera?

Napisz wiadomość na adres sesje@ajriszzona.pl lub na profilu facebook.com/AjriszZona i umów termin sesji podając numer vouchera.

Informacje o sesji zdjęciowej na prezent

 1. Voucher uprawnia do odbycia sesji zdjęciowej psa wykonywanej przez fotografa AjriszZona.pl osobę posiadającą voucher (posiadacza vouchera).
 2. Nabywca vouchera opłaca go zgodnie z wybranym pakietem według cennika.
 3. Voucher przekazywany jest nabywcy w formie elektronicznej i/lub wydrukowanej.
 4. Możliwy jest odbiór osobisty vouchera w Katowicach lub wysyłka pocztą, kurierem i do paczkomatu za dodatkową opłatą.
 5. Voucher nie może być wymieniany na pieniądze lub usługi, nie podlega także zwrotom.
 6. Voucher jest jednorazowy.
 7. Na voucherze podana jest:
  1. Liczba zdjęć z sesji, które zostaną przekazane posiadaczowi vouchera przez fotografa.
  2. Miejsce, w którym odbędzie się sesja.
  3. Termin ważności vouchera.
  4. Indywidualny kod vouchera.
 8. Jeśli posiadacz vouchera będzie chciał otrzymać mniejszą ilość zdjęć niż określono na voucherze, nie przysługuje mu zwrot różnicy ceny. Może dokupić dodatkowe zdjęcia z sesji zgodnie z cennikiem.
 9. Fotograf może odmówić wykonania sesji jeśli okazany voucher jest zniszczony, nieczytelny, nie posiada terminu ważności lub jest przeterminowany (minął termin ważności vouchera).
 10. Aby skorzystać z vouchera, należy umówić termin i miejsce sesji pisząc do fotografa na adres sesje@ajriszzona.pl lub wiadomość na profil https://www.facebook.com/AjriszZona/ podając numer vouchera oraz okazać voucher przed rozpoczęciem sesji.
 11. Zdjęcia wykonywane są w plenerze lub w domu/ogrodzie posiadacza vouchera przy świetle zastanym (bez lamp błyskowych).
 12. Zdjęcia poddane autorskiej obróbce przekazywane są drogą elektroniczną w dwóch rozmiarach – mniejsze do wykorzystania na stronach internetowych i profilach społecznościowych oraz w większe do wydruków.
 13. Na czas trwania zdjęć pies pozostaje pod opieką swojego opiekuna, który za niego odpowiada. Fotograf nie sprawuje opieki psem w czasie sesji.

Odwiedź też profil BLOGA AjriszZona.pl na Instagramie:


Autor: AjriszZona.pl | Data publikacji: 4 grudnia  2019 r. | Data aktualizacji: 1 lipca 2020 r. | Kategoria: Psie sesje | ©AjriszZona.pl. Zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi.

.