Sesja zdjęciowa to wspaniały pomysł na prezent dla Opiekuna Psa. Dzięki zdjęciom zyska niepowtarzalną pamiątkę na całe życie. Możesz również podarować prezent w postaci indywidualnej konsultacji online dla fotografa psów.

Podaruj mini sesję lub konsultację online na prezent – voucher prezentowy

Vouchery dostępne są w formie drukowanej i elektronicznej, na wybraną kwotę lub na wybrany pakiet (pakiety znajdziesz na stronie ajriszzona.pl/oferta). Mogę też przygotować dla Ciebie spersonalizowany pakiet i projekt vouchera.

Zapytaj o voucher prezentowy!

tina.fotografiapsow@gmail.com

Instagram: @tina_fotografia_psow

Jak skorzystać z vouchera?

Napisz wiadomość na adres tina.fotogrfiapsow@gmail.com lub zadzwoń tel. +48 799 907 245 i umów termin sesji zdjęciowej lub konsultacji podając numer vouchera.

Zalecam kontakt i umówienie terminu z większym wyprzedzeniem ze względu na dłuższy czas oczekiwania na wolny termin.

Regulamin

 1. Voucher uprawnia do odbycia sesji zdjęciowej psa lub konsultacji online wykonywanej przez Fotografa (Tina Pysiewicz) osobę posiadającą voucher (posiadacza vouchera).
 2. Nabywca vouchera opłaca go w zależności od rodzaju vouchera:
  • zgodnie zaktualnym cennikiem (jeśli wybiera określony pakiet z dostępnych na stronie ajriszzona.pl/oferta/) lub
  • ustaloną kwotą.
 3. Voucher przekazywany jest nabywcy w formie elektronicznej i/lub wydrukowanej po zaksięgowaniu płatności.
 4. Możliwy jest odbiór osobisty wydrukowanego vouchera w Katowicach (bezpłatnie) lub wysyłka kurierem lub do paczkomatu za dodatkową opłatą 20 zł. Voucher jest wysyłany do 3 dni roboczych od zaksięgowania płatności.
 5. Voucher nie może być wymieniany na pieniądze lub usługi, nie podlega także zwrotom.
 6. Voucher jest jednorazowy.
 7. Jeśli posiadacz vouchera będzie chciał otrzymać mniejszą ilość zdjęć lub mniejszą liczbę godzin konsultacji niż określono na voucherze lub jest w wybranym pakiecie, nie przysługuje mu zwrot różnicy ceny.
 8. Posiadacz vouchera może dokupić dodatkowe zdjęcia z sesji lub dodatkowe godziny konsultacji zgodnie z aktualnym cennikiem dostępnym na stronie ajriszzona.pl/oferta/.
 9. Fotograf może odmówić wykonania sesji lub konsultacji jeśli okazany voucher jest zniszczony, nieczytelny, nie posiada terminu ważności lub jest przeterminowany (minął termin ważności vouchera).
 10. Termin ważności vouchera to 3 miesiące (jest to czas, w którym można zrealizować sesję lub konsultację) licząc od dnia zakupu. Termin ten jest podany każdorazowo na voucherze.
 11. Aby skorzystać z vouchera, należy umówić termin sesji lub konsultacji  pisząc do fotografa na adres tina.fotografiapsow@gmail.com lub na Instagramie @tina_fotografia_psow podając numer vouchera oraz okazać voucher przed rozpoczęciem sesji lub konsultacji.

Napisz do mnie i zapytaj o voucher

tina.fotografiapsow@gmail.com

Instagram: @tina_fotografia_psow

Tel. +48 799 907 245

Zobacz więcej zdjęć w portfolio >>

Opinie:

Bardzo polecam sesje zdjęciowe zwierzaków. Profesjonalne i indywidualne podejście do psa, dużo cierpliwości i przyjemna atmosfera 😃 Zdjęcia wyszły cudownie! – Marta R.

Tina, bardzo Ci dziękuję za Twój czas dla mnie. Idealnie podsumowałaś moją obecną wiedzą w temacie fotografii. Twoje spostrzeżenia podczas mojego fotografowania były tak trafne, że zauważałaś od razu to o czym ja nie miałam pojęcia i nie wiedziałam, dlaczego „mi tak nie wychodzi” 🙂 Dziękuję za cenne rady i wskazówki. Jestem pod wrażeniem tego w jaki sposób potrafisz dzielić się swoją wiedzą i jak bardzo angażujesz się, aby ją przekazać. Dzięki Tobie nie korzystam już z zielonego trybu i dzięki Tobie chcę coś zmienić w swoim życiu: chcę robić to co kocham 🙂 – Lilianna

Super zdjęcia i miła atmosfera, doskonale umiecie skupić psa na obiektywie. Neron cały czas merdał ogonem na sesji😊Klaudia

Zobacz więcej opinii >>

 

Sesje zdjęciowe na prezent – w jakich miastach się odbywają?

Na sesje zdjęciowe psów dojeżdżam do miast na Śląsku, takich jak Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Częstochowa, Zawiercie, Myszków, Rybnik, Żory, Pszczyna, Bieruń, Racibórz, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Żywiec, Szczyrk, Istebna i innych lokalizacjach. Sesje są możliwe również w innych miejscach w Polsce, np. w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Lublinie, Rzeszowie, Szczecinie, Białymstoku, Łodzi, Rzeszowie oraz w innych.

Odwiedź mój profil na Instagramie:


Autor: AjriszZona.pl | Data publikacji: 4 grudnia 2019 r. | Data aktualizacji: 25 października  2021 r. | Kategoria: Psie sesje | ©AjriszZona.pl. Zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi.

5/5 - (1 głosy / głosów)
.