Obserwuj mnie na Instagramie

Tina Pysiewicz – Arstystyczna fotografia psów, fotograf psów i innych zwierząt

Mam na imię Tina i psy fotografuję od kilkunastu lat. Zdjęcia robione na co dzień moim psom – Ajrisz [*] i Pandzie (na zdjęciach poniżej) rozwinęły się w pasję do fotografii psów. Psie sesje, które wykonuję od 2018 roku, pozwalają mi ją realizować i wciąż rozwijać.

Fotografia jest dla mnie sposobem komunikowania się i wydobywania piękna i emocji z otaczającego nas świata.

Zanim zaczęłam zajmować się fotografią psów, brałam udział w tworzeniu warsztatów fotograficznych i sesji zdjęciowych ludzi.

Kocham psy, a także kontakt i pracę z nimi. Wieloletnia opieka nad psami (moimi, fundacyjnymi i w ramach domowej opieki nad psem) oraz doświadczenie w ich wychowaniu i szkoleniu pomaga mi w komunikowaniu się z nimi w czasie sesji. Ich dobre samopoczucie jest dla mnie priorytetem i przekłada się także na efekt na zdjęciach.

Za każdym razem cieszy mnie radość opiekunów, którzy wraz ze zdjęciami swoich czworonożnych przyjaciół zyskują wyjątkową pamiątkę na całe życie. Jest to dla mnie niezwykle inspirujące i doskonale ich rozumiem!

  • Od wielu lat współtworzę blog AjriszZona.pl, w którym piszemy o podróżach z psami, spotkaniach i spacerach organizowanych na Śląsku oraz różnych sprawach związanych z psami i ich opiekunami. Czytaj więcej: O blogu AjriszZona.pl. Profil na Instagramie: @tina_ajriszzona_blog
  • Współtworzę pierwszy w Polsce portal o parkach i wybiegach dla psów: psiPARK.pl.
  • Prowadzę grupę dla opiekunów, którzy stracili swojego czworonożnego przyjaciela: Po stracie psa – za tęczowym mostem.

Zapraszam do obserwowania mojego profilu na Instagramie: @tina_fotografia_psow

Kontakt

Napisz do mnie i zapytaj o zdjęcia

sesje@ajriszzona.pl

Instagram: @tina_fotografia_psow

Tel. +48 799 907 245

Dlaczego warto wybrać fotografa psów?

Jako fotograf specjalizujący się w fotografii psów znam psią mowę i metody szkolenioweUłatwia to współpracę zarówno z psem jak i z jego opiekunem w czasie sesji zdjęciowej, co przekłada się na piękne zdjęcia.

Potrafię rozpoznać kiedy pies czuje się dobrze, a kiedy jego samopoczucie się pogarsza czy jest znudzony. Dzięki temu mogę zadbać o komfort i bezpieczeństwo psa, z także pokierować sesją tak, aby była dla niego miłym i ciekawym doświadczeniem, dostosowanym do jego aktywności.

To wszystko jest ważne również dla samych zdjęć, gdyż doskonale widać na nich samopoczucie psa oraz jego rodziny.

Przejdź do portfolio >>

Fotograf psów – odwiedź też profil mój na Instagramie:

Fotograf psów Katowice, Śląsk i cała Polska – w jakich miastach wykonuję zdjęcia?

Na sesje zdjęciowe psów dojeżdżam do miast na Śląsku, takich jak Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Częstochowa, Zawiercie, Myszków, Rybnik, Żory, Pszczyna, Bieruń, Racibórz, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Żywiec, Szczyrk, Istebna i innych lokalizacjach. Sesje są możliwe również w innych miejscach w Polsce, np. w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Lublinie, Rzeszowie, Szczecinie, Białymstoku, Łodzi, Rzeszowie oraz w innych.

tagi: fotograf katowice, katowice fotograf, fotograf katowice centrum, sesja fotograficzna katowice, fotografia rodzinna katowice


Autor: AjriszZona.pl | Data publikacji: 12 marca 2021 | Aktualizacja: 24 czerwca 2021 r. | Kategoria: Psie sesje | ©AjriszZona.pl. Zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi. Autorem zdjęć z moim wizerunkiem jest Anna Rzeszowska, facebook.com/AnnaRzeszowskaFotografia.

.