Fotograf psów. Dowiedz się więcej o mnie i o zdjęciach, które wykonuję.

Obserwuj mnie na Instagramie

Fotograf psów

fotograf zwierząt katowice, fotograf psówPsy fotografuję od kilkunastu lat. Zaczęłam od robienia zdjęć w czasie spacerów i podróży. Moją pierwszą psią modelką była ukochana Ajrisz [*], z którą przeżyłam ponad 11 lat. Zdjęcia robione na co dzień powoli przeradzały się w pasję do fotografii.

Psie sesje, które wykonuję od 2018 roku, pozwalają mi ją realizować i wciąż rozwijać. Zanim zaczęłam zajmować się fotografią psów, brałam udział w wielu sesjach zdjęciowych, pokazach mody i warsztatach fotograficznych, w czasie których mogłam obserwować pracę fotografów oraz proces powstawania zdjęć.

Kocham psy, a także kontakt i pracę z nimi. Wieloletnia opieka nad psami – moimi, fundacyjnymi i hotelowymi – oraz doświadczenie w wychowaniu i szkoleniu psów pomaga mi w komunikacji z nimi w czasie sesji. Ich dobre samopoczucie jest dla mnie priorytetem. Zawsze cieszy mnie radość opiekunów, którzy wraz ze zdjęciami swoich czworonożnych przyjaciół zyskują pamiątkę na całe życie.

Od wielu lat współtworzę blog AjriszZona.pl, w którym piszemy o podróżach z psami, spotkaniach i spacerach organizowanych na Śląsku oraz różnych sprawach związanych z psami i ich opiekunami. Czytaj więcej: O blogu AjriszZona.pl. Współtworzę także pierwszy w Polsce portal o parkach i wybiegach dla psów: psiPARK.pl. Zapraszam do obserwowania profilu na Instagramie:

Napisz do mnie i zapytaj o zdjęcia

sesje@ajriszzona.pl

Instagram: @tina_fotografia_psow

Fotograf psów – odwiedź też profil mój na Instagramie:

Fotograf psów – w jakich miastach wykonuję zdjęcia?

Na sesje zdjęciowe psów dojeżdżam do miast na Śląsku, takich jak Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Częstochowa, Zawiercie, Myszków, Rybnik, Żory, Pszczyna, Bieruń, Racibórz, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Żywiec, Szczyrk, Istebna i innych lokalizacjach. Sesje są możliwe również w innych miejscach w Polsce, np. w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Lublinie, Rzeszowie, Szczecinie, Białymstoku, Łodzi, Rzeszowie oraz w innych.


Autor: AjriszZona.pl | Data publikacji: 12 marca 2021 | Kategoria: Psie sesje | ©AjriszZona.pl. Zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi.

.