• AjriszZona.pl – blog o psach
 • Spotkania i spacery z psami na Śląsku
 • Psie sesje

Zwierzęta zawsze były obecne w naszym życiu. Ajrisz [*] pojawiła się w 2007 roku, a niedługo potem dołączyła do nas Panda. Prowadziliśmy dom tymczasowy dla bezdomnych psów, byliśmy wolontariuszami w fundacjach pomagających bezdomnym zwierzętom i prowadziliśmy domową opiekę dla psów.

Psy towarzyszą nam prawie wszędzie, a blog jest częścią naszej pasji z wiązanej z nimi oraz z fotografią i podróżami. Zaczął powstawać ponad 11 lat temu na forum Dogomania.pl, potem w formie foto bloga. Poświęcony jest naszym psom i podopiecznym. Znajdziesz tu relacje z podróży oraz informacje o spotkaniach, spacerach i wybiegach dla psów, głównie na terenie Śląska. Publikujemy też artykuły dotyczące psów i ich opiekunów, recenzje i wykonujemy sesje zdjęciowe psów.

Zobacz też: Nasze psy – Ajrisz [*] i Panda

Co znaczy nazwa bloga AjriszZona?

Ajrisz to oczywiście imię naszej suczki, od której wszystko się zaczęło. Jej pierwsze imię to Irish Coffee, skrócone później do Irish i w końcu w obecnej postaci Ajrisz.

A skąd Zona? Pewnie każdy miłośnik psów śpiewając piosenki zastępuje niektóre słowa imieniem swojego czworonoga. Nie inaczej było w naszym przypadku – imię Ajrisz pojawiło się w pewnej piosnce, dalej szło „Tu jest nasza Zona…” i tak powstała AjriszZona.

Zona, czyli strefa, w logo wyznaczona jest fioletem dookoła psiej łapy. Kolor ten też nie jest przypadkowy. W fiolecie Ajrisz jest wyjątkowo do twarzy .

Ajrisz (20.11.2006 r. – 9.08.2018 r.)

Inne miejsca w sieci:

Zobacz też:

Odwiedź nasz profil na Instagramie


Autor: www.AjriszZona.pl | Data publikacji: 24 października 2016 r. | Aktualizacja: 27 stycznia 2019 r. | Kategoria: Blog o psach

©AjriszZona.pl. Artykuły i zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi. Wykorzystywanie ich w całości lub fragmentach bez pisemnej zgody właściciela AjriszZona.pl jest zabronione.


3 Comments

 1. Krzysztof

  Gratulacje dla takich bohaterów. Warto pomagać!

  Reply
  1. AjriszZona.pl

   Krzysztof, których bohaterów masz na myśli?

   Reply
 2. Jarosław

  Krzysztof na pewno miał Was na myśli! Na pewno pomogliście i daliście miłość niejednemu czworonogowi.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.