Projekt Prezent – świąteczna paczka dla bezdomnego psa

Projekt Prezent 2015

W tym roku dołączamy do Projekt Prezent. Akcja polega na tym, że blog wybiera bezdomnego psa i z pomocą czytelników pomaga przygotować dla niego świąteczną paczkę. Pierwszą paczkę chcemy podarować Czoce.

Kim jest Czoka?

Czoka jest czternastoletnią, czekoladową labradorką. W tym roku trafiła do OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” w Gdyni, a obecnie przebywa w domu tymczasowym w Lesznie i jest pod opieką Labradory.info. Mimo swojego wieku jest bardzo wesołym psem i jak to typowy labrador – kocha jeść. Ma problemy z wątrobą i stawami dlatego potrzebuje specjalistycznej karmy.

Co możecie podarować Czoce

Czoka szczególnie potrzebuje karmę Royal Canin Hepatic, najlepiej mokrą w puszkach. Możecie jej również podarować mokre smakołyki oraz miskę, zabawki, legowisko, preparaty odrobaczające, obrożę i smycz. Więcej informacji o Czoce na forum Labradory.info

Projekt Prezent 2015

 

Projekt Prezent – regulamin akcji:

1. Wybieramy bezdomnego psiaka przebywającego pod opieką fundacji/hoteliku/domu tymczasowego. Pies nie może być pod opieką schroniska – chcemy mieć pewność, że paczka dotrze bezpośrednio do psiaka.
2. Bloger wybiera futro, które najbardziej oddaje tematykę jego bloga.
3. Zbiórka jest dobrowolna. Bloger nie czerpie z tego tytułu ŻADNYCH korzyści materialnych.
4. Termin zbiórki darów: do 14.12.2015.
5. Zbieramy (nowe bądź w bardzo dobrym stanie):

  • Karmy
  • Miski
  • Zabawki
  • Legowiska
  • Preparaty odrobaczające
  • Obroże/szelki
  • Przysmaki
  • Smycze

6. Podarunki od czytelników przesyłane są pocztą/kurierem/paczkomatem na adres blogera (zapytaj o adres w mailu lub na pw!) na koszt nadawcy (czytelnika). Na terenie swojego miasta bloger może prezenty odebrać osobiście. (W naszym przypadku odbiór osobisty jest możliwy w Katowicach)
7. Opiekun (dt/hotelik) obdarowanego psa przesyła zdjęcie paczki i czworonoga na adres mailowy blogera.

Bloger przesyła zebraną paczkę dla psa na swój koszt. Więcej informacji o Projekt Prezent na stronie wydarzenia

Zdjęcia otrzymanych darów będziemy zamieszczać na blogu (również z podpisem). Zachęcamy do udziału w akcji również sklepy z artykułami dla psów! Jeśli chcesz podarować Czoce prezent napisz do nas na adres ajriszzona.blog@gmail.com lub skontaktuj się z nami przez facebook.com/psidomek

Oceń ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *