Projekt Prezent – świąteczna paczka dla bezdomnego psa 2, blog

Projekt Prezent - świąteczna paczka dla bezdomnego psa 2

W ramach Projekt Prezent chcielibyśmy przygotować świąteczną paczkę również dla Nino. Przypomnimy, że akcja polega na tym, że blog wybiera bezdomnego psa i z pomocą czytelników pomaga przygotować dla niego prezent na Święta.

Kim jest Nino?

Nino jest prawie 14 letnim, biszkoptowym labradorem, który został wyrzucony z domu. Obecnie przebywa w dożywotnim domu tymczasowym w Łodzi. Jest pod opiekią Labradory.info. Nino jest schorowany, nie ma też zębów i potrzebuje specjalnej karmy (która mięknie po dodaniu np. wody).

Co możecie podarować Nino

Nino szczególnie potrzebuje karmę Alpha Spirit. Jest ona dostępna również w małych pudełeczkach (jedno kosztuje 8 zł i wystarcza mu na 2 dni). Możecie mu również podarować mokre smakołyki oraz miskę, zabawki, legowisko, preparaty odrobaczające, obrożę i smycz.

Informacje o Nino na wydarzeniu na facebooku

Więcej informacji o Nino na forum Labradory.info

Projekt Prezent – regulamin akcji:

1. Wybieramy bezdomnego psiaka przebywającego pod opieką fundacji/hoteliku/domu tymczasowego. Pies nie może być pod opieką schroniska – chcemy mieć pewność, że paczka dotrze bezpośrednio do psiaka.
2. Bloger wybiera futro, które najbardziej oddaje tematykę jego bloga.
3. Zbiórka jest dobrowolna. Bloger nie czerpie z tego tytułu ŻADNYCH korzyści materialnych.
4. Termin zbiórki darów: do 14.12.2015.
5. Zbieramy (nowe bądź w bardzo dobrym stanie):

  • Karmy
  • Miski
  • Zabawki
  • Legowiska
  • Preparaty odrobaczające
  • Obroże/szelki
  • Przysmaki
  • Smycze

6. Podarunki od czytelników przesyłane są pocztą/kurierem/paczkomatem na adres blogera (zapytaj o adres w mailu lub na pw!) na koszt nadawcy (czytelnika). Na terenie swojego miasta bloger może prezenty odebrać osobiście. (W naszym przypadku odbiór osobisty jest możliwy w Katowicach)
7. Opiekun (dt/hotelik) obdarowanego psa przesyła zdjęcie paczki i czworonoga na adres mailowy blogera.

Bloger przesyła zebraną paczkę dla psa na swój koszt. Więcej informacji o Projekt Prezent na stronie wydarzenia

Zdjęcia otrzymanych darów będziemy zamieszczać na blogu (również z podpisem). Zachęcamy do udziału w akcji również sklepy z artykułami dla psów! Jeśli chcesz podarować Nino prezent napisz do nas na adres ajriszzona.blog@gmail.com lub skontaktuj się z nami przez facebook.com/ajriszzona

Oceń ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *