Puszka dla Staruszka na święta vol. 2.

Puszka dla Staruszka na święta vol. 2.

Puszka dla Staruszka vol. 2 to już druga edycja akcji, w której zbieramy dary dla najstarszych podopiecznych Fundacji S.O.S. dla Zwierząt z Chorzowa!

Rok temu tą właśnie akcją rozpoczęliśmy naszą działalność Psorro – w służbie Zwierzakom, a że oddźwięk był ogromny postanowiliśmy zrobić w tym roku II edycję! Tym razem zbiórka będzie prowadzona już od listopada a dary zostaną przekazane podobnie jak rok temu w wigilię 24.12.2016 r .

W tym roku zasady są podobne! Zbiórka będzie prowadzona wybiegu dla psów Plac do lotanio dlo naszych Gadzin w Chorzowie. Na wydarzeniu będziemy podawać terminy w których będzie na wybiegach prowadzona zbiórka. Dodatkowo będę też w naszą akcje zaangażowane pobliskie sklepy zoologiczne (jesteśmy w trakcie ustaleń które sklepy chcą przyłączyć się do naszej akcji), w których będziecie mogli coś zakupić i zostawić w specjalnym kartoniku przeznaczonym do zbiórki.

Oczywiście możecie również kwestować w swoim miejscu pracy, lokalnym skwerku gdzie spotykacie się ze znajomymi na psie spacery lub w szkole. Jeśli chcecie się przyłączyć piszcie do nas!

Możecie również wpłacać cegiełki bezpośrednio na konto Fundacja S.O.S dla Zwierząt na dane:

FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT
41-508 Chorzów – Maciejkowice
ul. Antoniów 1
Nr konta bankowego: 93 1560 0013 2367 0569 2079 0001
w tytule: Puszka dla Staruszka

Przyłączyli się już do nas: FIDO – sklep Twojego zwierzaka, Łapeczkowo, AjriszZonaCzekamy na Twoje zgłoszenie!

Co zbieramy: mokrą karmę, ciepłe koce, suplementy na stawy, zęby, skórę itp. smycze, obroże, zabawki, legowiska itp. Jednym słowem wszystko co potrzebne psiakom do życia.

Dodatkowe i bieżące informacje będziemy wrzucać na tablicy wydarzenia.


Aktualizacja 7 stycznia 2017 r. Dzisiaj osobiście przekazałyśmy Fundacji S.O.S. dla Zwierząt zebrane rzeczy. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji.

.

Oceń ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *