Blog o psach AjriszZona.pl opowiada o  psach: Ajrisz [*] i Pandzie oraz innych naszych czworonożnych przyjaciołach. Zapraszamy do lektury artykułów o psach oraz do polubienia nas na Facebooku – link do profilu: facebook.com/AjriszZona.

Na blogu o psach AjriszZona.pl piszemy o bezdomnych psach w potrzebie oraz zamieszczamy porady, gdzie zgłosić złe traktowanie psa i innych zwierząt. Zwracamy też uwagę na problem wykorzystywania psów do żebrania oraz zostawiania psa pod sklepem oraz zamieszczania tabliczek z zakazem wprowadzania psów na publiczny teren. Wcześniej prowadziliśmy też dom tymczasowy dla psa oraz byliśmy wolontariuszami w fundacjach pomagających bezdomnym psom. Prowadzimy też domową opiekę dla psa.

Początki naszego bloga o psach AjriszZona.pl sięgają roku 2007, kiedy pisaliśmy o Ajrisz i czworonożnych przyjaciołach na blogu na forum Dogomania.pl.

Blogi o psach – podróże z psami

Na naszym blogu o psach dostępne są artykuły o podróżach z psami w Polsce – bliższych i dalszych. Zamieszczamy w nich dużo zdjęć i porad. Piszemy o podróżach z psem w Beskidy (Pilsko, Szyndzielnia, Klimczok), na Mazury, nad Morze Bałtyckie, Dolny Śląsk i w inne miejsca w Polsce.

Blogi o psach – recenzje produktów i usług dla psów oraz ich właścicieli

Na blogu o psach AjriszZona.pl publikujemy recenzje produktów i usług dla psów i ich właścicieli. m.in. monitorów aktywności dla psów i innych zwierząt, lokalizatorów GPS, obroży i karmy dla psów, gadżetów dla miłośników psów i wiele innych.

Blogi o psach – gdzie na spacer z psem na Śląsku?

Blog o psach AjriszZona.pl zawiera także spis tras i miejsc, które polecamy na spacer z psem na Śląsku oraz miejsc, gdzie można pojechać z psem nad wodę na Śląsku.  W dziale „spotkania i spacery” zamieszczamy informacje o bieżących wydarzeniach, spotkaniach i wspólnych spacerach na wybiegach dla psów na Śląsku. Zapraszamy również do dołączenia do naszej grupy spacerowej „Wybieg PŚ – spotkania i spacery” oraz do polubienia profilu wybiegu dla psów w Parku Śląskim: www.facebook.com/wybiegparkslaski.

Blogi o psach – zdjęcia psów w Katowicach i na Śląsku

Na blogu o psach znajdziesz różne fotografie z sesji psów.  Zapraszamy do bezpłatnych sesji zdjęciowych psów w plenerze w Katowicach i w okolicy na Śląsku. Zapraszamy do obejrzenia  zdjęć oraz do kontaktu z nami – napisz na adres: blog@ajriszzona.pl. Z chęcią zrobimy zdjęcia psów bezdomnych i szukających domu.