Zapraszam do zapoznania się  z informacjami na temat oferty sesji zdjęciowych.

Obserwuj na Instagramie

Co zawiera cena sesji zdjęciowej?

 • Ustalona liczba zdjęć poddanych autorskiej obróbce przekazywana drogą elektroniczną. Zdjęcia są przekazywane w dwóch rozmiarach – mniejsze do wykorzystania na stronach internetowych i profilach społecznościowych oraz w większe do samodzielnych wydruków. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowej liczby zdjęć już po sesji zgodnie z cennikiem.
 • Samodzielny wybór zdjęć z sesji na podstawie przesłanych miniaturek i/lub możliwość skorzystania z pomocy fotografa w wyborze zdjęć.
 • Bezpłatny dojazd na terenie Katowic, Chorzowa i Sosnowca. Koszt dojazdu w pozostałe lokalizacje jest ustalany indywidualnie (tylko koszty benzyny).
 • Wspólne zaplanowanie sesji i dopasowanie jej do Twoich potrzeb i oczekiwań i/lub własne propozycje fotografa.
 • Zdjęcia wykonywane w plenerze lub w Twoim domu/ogrodzie przy świetle zastanym (bez lamp błyskowych). Mam stałe, sprawdzone miejsca na zdjęcia w plenerze, jeśli zaproponujesz inne ciekawe miejsce, to również chętnie je odwiedzę.
 • Ostateczna cena sesji zależy od ilości wybranych zdjęć, nie wpływa na nią liczba psów i osób biorących udział w sesji.
 • Czas trwania sesji: około 60 – 90 minut.

Napisz do mnie aby uzyskać aktualny cennik sesji zdjęciowej

E-mail: sesje@ajriszzona.pl

Instagram: @tina_fotografia_psow

Przykładowe miejsca i tematy sesji zdjęciowych

 • Od maja do września zapraszam na sesje zdjęciowe z psem w zielonym lesie.
 • W czerwcu i lipcu zapraszam na sesje zdjęciowe psów w lawendzie.
 • Na przełomie sierpnia września zapraszam na sesje zdjęciowe psów we wrzosach.
 • Cały rok zapraszam na sesje zdjęciowe portretowe opiekuna z psem również o wschodzie i zachodzie słońca.

👉 KLIKNIJ tutaj aby otworzyć portfolio na stronie AjriszZona.plMożesz też zobaczyć skrócone portfolio na szybszej stronie ajriszzonablog.myportfolio.com, a więcej zdjęć publikuję na Instagramie: @tina_fotografia_psow.

Zobacz też: Częste pytania

Sesja zdjęciowa psa na prezent – voucher

Sesję zdjęciową dla psa możesz także podarować na prezent – w formie vouchera drukowanego i/lub elektronicznego. Dostępne są różne projekty (np. świąteczne). Więcej informacji

Regulamin sesji

I. Informacje ogólne

 1. Zdjęcia wykonywane są w plenerze lub w miejscu udostępnionym przez Opiekuna psa (Klienta) przy świetle zastanym (bez lamp błyskowych).
 2. Czas trwania sesji to około 60 – 90 minut. Czas sesji może ulec zmianie ze względu na samopoczucie psa czy warunki zewnętrzne.
 3. Sesja obywa się zgodnie z ustaleniami uczynionymi między Fotografem i Opiekunem psa (Klientem), takimi jak np. temat sesji i miejsce. W przypadku braku ustaleń, sesja odbywa się według pomysłu i wizji Fotografa.

II. Obowiązki Fotografa

 1. Fotograf zobowiązuje się do wykonania zdjęć oraz poniesienia kosztów materiałów eksploatacyjnych.
 2. Zdjęcia poddane autorskiej obróbce w ustalonej liczbie przekazywane są przez Fotografa drogą elektroniczną na podany przez Opiekuna psa (Klienta) adres e-mail w dwóch rozmiarach – mniejsze do wykorzystania na stronach internetowych i profilach społecznościowych oraz w większe do samodzielnych wydruków. Zdjęcia retuszowane i wysyłane to zdjęcia wybrane samodzielnie przez Opiekuna psa (Klienta) na podstawie dostarczonych miniaturek. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy fotografa w wyborze zdjęć.
 3. Fotograf zobowiązuje się wysłać Opiekunowi psa (Klientowi) miniaturki zdjęć do wyboru w czasie do 3 dni od sesji, chyba, że ustalono inaczej.
 4. Fotograf zobowiązuje się wysłać Opiekunowi psa (Klientowi)  gotowe zdjęcia po retuszu w czasie 2 tygodni od wybrania zdjęć przez Opiekuna psa (Klienta). Dotyczy to 5 zdjęć, w przypadku  większej liczby zdjęć czas ten może ulec wydłużeniu.

III. Obowiązki Opiekuna psa – Klienta.

 1. Opiekun psa (Klient)) zobowiązuje się pokryć wszelkie koszty związane z przygotowaniem psa do sesji fotograficznej oraz z dostarczeniem go na ustalone miejsce sesji w ustalonym terminie.
 2. Na czas trwania zdjęć pies pozostaje pod opieką swojego Opiekuna (Klienta), który za niego odpowiada. Fotograf nie sprawuje opieki psem w czasie sesji.
 3. Opiekun psa (Klient) zapoznał się z portfolio Fotografa i akceptuje jego styl fotografii i retuszu. Portfolio jest dostępne na stronach: https://www.instagram.com/tina_fotografia_psow/, https://ajriszzona.pl/fotografia-psow-katowice/psie-sesje-portfolio/.

IV. Cennik

 1. Zdjęcia są płatne z aktualnym cennikiem.
 2. Fotograf zapewnia swój bezpłatny dojazd na sesję na terenie Katowic, Chorzowa i Sosnowca. Koszt dojazdu w pozostałe lokalizacje jest ustalany indywidualnie (tylko koszty benzyny).
 3. Ostateczna cena sesji zależy od ilości wybranych zdjęć, nie wpływa na nią liczba psów i osób biorących udział w sesji.

V. Voucher

 1. Voucher uprawnia do odbycia sesji zdjęciowej psa wykonywanej przez Fotografa osobę posiadającą voucher (posiadacza vouchera).
 2. Nabywca vouchera opłaca go zgodnie z aktualnym cennikiem.
 3. Voucher przekazywany jest nabywcy w formie elektronicznej i/lub wydrukowanej.
 4. Możliwy jest odbiór osobisty vouchera w Katowicach lub wysyłka pocztą, kurierem i do paczkomatu za dodatkową opłatą.
 5. Voucher nie może być wymieniany na pieniądze lub usługi, nie podlega także zwrotom.
 6. Voucher jest jednorazowy.
 7. Na voucherze podana jest:
  1. Liczba zdjęć z sesji, które zostaną przekazane posiadaczowi vouchera przez fotografa.
  2. Miejsce, w którym odbędzie się sesja.
  3. Termin ważności vouchera.
  4. Indywidualny kod vouchera.
 8. Jeśli posiadacz vouchera będzie chciał otrzymać mniejszą ilość zdjęć niż określono na voucherze, nie przysługuje mu zwrot różnicy ceny. Może dokupić dodatkowe zdjęcia z sesji zgodnie z cennikiem.
 9. Fotograf może odmówić wykonania sesji jeśli okazany voucher jest zniszczony, nieczytelny, nie posiada terminu ważności lub jest przeterminowany (minął termin ważności vouchera).
 10. Aby skorzystać z vouchera, należy umówić termin i miejsce sesji pisząc do fotografa na adres sesje@ajriszzona.pl lub wiadomość na profil https://www.facebook.com/AjriszZona/ podając numer vouchera oraz okazać voucher przed rozpoczęciem sesji.

VI. Prawa autorskie

 1. Prawa autorskie i majątkowe do wykonanych zdjęć przysługują Fotografowi.
 2. Fotograf ma prawo nieodpłatnie wykorzystać wszystkie wykonane zdjęcia w celach prezentacji własnej twórczości, w szczególności na stronach internetowych, w folderach i prospektach, publikacjach dotyczących własnych prac, publikacjach zbiorowych, wernisażach i wystawach zbiorowych, konkursach oraz w celach promocyjno-reklamowych dotyczących Fotografa oraz jego działalności w dowolnym czasie i miejscu na terytorium całego świata. Niniejszy punkt umowy nie wyklucza prezentacji zdjęć w mediach drukowanych. Fotograf nie może ich wykorzystać do odsprzedaży osobom trzecim.
 3. Fotograf przekazuje Klientowi bezterminową licencję na wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć tylko i wyłącznie na użytek własny i prywatny.  Klient może wykorzystać otrzymane zdjęcia wyłącznie do celów prywatnych, do prezentacji psa na stronach internetowych i na profilach społecznościowych, jednak nie może wykorzystywać ich do odsprzedaży i celów komercyjnych.
 4. Fotograf ma prawo nieodpłatnie przekazywać zdjęcia osobom trzecim, współpracującym z Fotografem przy sesjach, które przekazane przez Fotografa zdjęcia wykorzystają wyłącznie do prezentacji własnej twórczości na stronach internetowych, takim jak: właściciel terenu, dostawca akcesoriów, psi fryzjer itp.
 5. Fotograf ma prawo do bezpłatnego wykorzystania wizerunku klienta jeśli zostanie on sfotografowany razem z psem do celów promocji własnej twórczości i usług w przypadku pisemnej zgody.
 6. Fotograf zastrzega sobie wyłączne prawo do dokonywania jakichkolwiek przeróbek i modyfikacji zmieniających oryginalną postać zdjęć.
 7. Zabrania się jakiejkolwiek ingerencji w strukturę i treść fotografii łącznie z przetwarzaniem elektronicznym, kadrowaniem, zmianą kolorystyki, stosowaniem filtrów, a w szczególności usuwaniem znaku wodnego Fotografa przez Klienta i osoby trzecie.
 8. Dozwolona jest zmiana rozmiaru zdjęcia z zachowaniem oryginalnych proporcji przez Klienta i osoby trzecie.

Opinie i wyróżnienia:

Moje zdjęcie otrzymało wyróżnienie w pierwszej polskiej edycji konkursu Wiki Lubi Przyrodę 2015, będącego częścią międzynarodowej inicjatywy Wiki Loves Earth. Czytaj więcej

Bardzo polecam sesje zdjęciowe zwierzaków. Profesjonalne i indywidualne podejście do psa, dużo cierpliwości i przyjemna atmosfera 😃 Zdjęcia wyszły cudownie! – Marta R., źródło: Facebook.com, 1.05.2019 r.

Super zdjęcia i miła atmosfera, doskonale umiecie skupić psa na obiektywie. Neron cały czas merdał ogonem na sesji😊Klaudia, źródło: komentarz https://ajriszzona.pl/fotografia-psow-katowice/, 28.04.2019 r.

⭐⭐⭐⭐⭐ Zobacz więcej opinii

Odwiedź też profil bloga na Instagramie:


Autor: AjriszZona.pl | Data publikacji: 8 kwietnia 2019 r. | Aktualizacja: 26 października 2020 r. | Kategoria: Psie sesje | ©AjriszZona.pl. Zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi.

.