Zapraszam do zapoznania się  z informacjami na temat oferty oraz cennika sesji zdjęciowych psów i innych zwierząt, a także sesji rodzinnych i dla hodowcy. 

Od niedawna pracuję nad e-bookiem „Jak fotografować psy i edytować zdjęcia” w którym chcę się podzielić z Tobą moim doświadczeniem w fotografii. Dowiedz się więcej tutaj

Artystyczna fotografia psów i innych zwierząt – oferta i pakiety

Sesja zdjęciowa zwierząt

Zdjęcia indywidualne zwierzęcia / zwierząt, w tym portrety oraz zdjęcia w ruchu

Cena: 680 zł

Sesja rodzinna

Zdjęcia rodziny, której członkiem jest pies lub inne zwierzę, w tym portrety wspólne i indywidualne

Cena: 730 zł

Dla hodowcy

Zdjęcia szczeniąt i kociąt, a także dorosłych zwierząt, do użytku w celu promocji hodowli

Cena: 830 zł

Co zawiera cena sesji zdjęciowej?

  • Wykonanie sesji fotograficznej w plenerze lub w domu opiekuna zwierzęcia.
  • Licencja na korzystanie z fotografii: możliwość korzystania z fotografii w ramach dozwolonego użytku osobistego (wykorzystanie niekomercyjne).
  • 7 fotografii po autorskiej obróbce, w formie cyfrowej (jest możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć zgodnie z cennikiem).
  • Samodzielny wybór zdjęć na podstawie przesłanych miniaturek i/lub możliwość skorzystania z pomocy w wyborze.
  • Wspólne zaplanowanie sesji i dopasowanie jej do Twoich potrzeb.
  • Bezpłatny dojazd fotografa do 30 km od Katowic, pozostałe lokalizacje koszt wyceniany indywidualnie.

Sesja trwa około dwóch godzin i w tym czasie liczba psów i ludzi biorących w niej udział nie wpływa na cenę. W przypadku większej liczby zwierząt (ponad 3) i scen (ponad 2) czas oraz koszt sesji jest ustalany indywidualnie.

Płatność jest podzielona na dwie części, pierwsza to zadatek płatny przed sesją. Jest on potwierdzeniem rezerwacji terminu. Pozostałą kwotę należy opłacić najpóźniej w dniu sesji. 

Napisz do mnie i zapytaj o cennik

sesje@ajriszzona.pl

Instagram: @tina_fotografia_psow

Tel. +48 799 907 245

Sesja zdjęciowa psa i z psem na prezent – voucher

Sesję zdjęciową dla psa możesz także podarować na prezent – w formie vouchera drukowanego i/lub elektronicznego. Dostępne są różne projekty (np. świąteczne). Dostępne są vouchery na wybrany pakiet lub wybraną kwotę. Więcej informacji

Dlaczego warto wybrać fotografa psów?

Jako fotograf specjalizujący się w fotografii psów znam psią mowę i metody szkolenioweUłatwia to współpracę zarówno z psem jak i z jego opiekunem w czasie sesji zdjęciowej, co przekłada się na piękne zdjęcia.

Potrafię rozpoznać kiedy pies czuje się dobrze, a kiedy jego samopoczucie się pogarsza czy jest znudzony. Dzięki temu mogę zadbać o komfort i bezpieczeństwo psa, z także pokierować sesją tak, aby była dla niego miłym i ciekawym doświadczeniem, dostosowanym do jego aktywności.

To wszystko jest ważne również dla samych zdjęć, gdyż doskonale widać na nich samopoczucie psa oraz jego rodziny.

Wykonuję również zdjęcia koni, kotów i innych zwierząt, a także sesje portretowe ludzi. 

Napisz do mnie i zapytaj o cennik

sesje@ajriszzona.pl

Instagram: @tina_fotografia_psow

Tel. +48 799 907 245

Opinie i wyróżnienia:

Moje zdjęcie otrzymało wyróżnienie w pierwszej polskiej edycji konkursu Wiki Lubi Przyrodę 2015, będącego częścią międzynarodowej inicjatywy Wiki Loves Earth. Czytaj więcej

Bardzo polecam sesje zdjęciowe zwierzaków. Profesjonalne i indywidualne podejście do psa, dużo cierpliwości i przyjemna atmosfera 😃 Zdjęcia wyszły cudownie! – Marta R., źródło: Facebook.com, 1.05.2019 r.

Super zdjęcia i miła atmosfera, doskonale umiecie skupić psa na obiektywie. Neron cały czas merdał ogonem na sesji😊Klaudia, źródło: komentarz https://ajriszzona.pl/fotografia-psow-katowice/, 28.04.2019 r.

⭐⭐⭐⭐⭐ Zobacz więcej opinii

Napisz do mnie i zapytaj o zdjęcia

sesje@ajriszzona.pl

Instagram: @tina_fotografia_psow

Tel. +48 799 907 245

Sesje zdjęciowe psów i z psami, fotografia zwierząt – odwiedź też profil mój na Instagramie:

Cennik sesji zdjęciowych z psem – w jakich miastach odbywają się zdjęcia?

Na sesje zdjęciowe psów dojeżdżam do miast na Śląsku, takich jak Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Częstochowa, Zawiercie, Myszków, Rybnik, Żory, Pszczyna, Bieruń, Racibórz, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Żywiec, Szczyrk, Istebna i innych lokalizacjach. Sesje są możliwe również w innych miejscach w Polsce, np. w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Lublinie, Rzeszowie, Szczecinie, Białymstoku, Łodzi, Rzeszowie oraz w innych.


Autor: AjriszZona.pl | Data publikacji: 20 lutego 2021 r. | Aktualizacja: 2 maja 2021 r. | Kategoria: Psie sesje | ©AjriszZona.pl. Zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi.

.