Na skróty:

  1. Sesja zdjęciowa z psem
  2. Warsztaty fotografii psów
  3. E-book: Fotografia psów

Sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa w plenerze

Zdjęcia indywidualne psa

Portrety rodzinne

Zdjęcia w ruchu

Katowice, Wrocław, Kraków, Warszawa, Częstochowa i inne lokalizacje w całej Polsce

 

Napisz do mnie i zapytaj o sesję!

tina.fotografiapsow@gmail.com

Przeczytaj więcej o sesji


Warsztaty

Jak robić magiczne zdjęcia psów

Jak pracować z psem, który „nie potrafi pozować”

Jak dodać światło i „mgłę” na zdjęciu z psem

Jak robić ostre zdjęcia psa w ruchu

Katowice, Wrocław, Kraków, Warszawa, Częstochowa i inne lokalizacje w całej Polsce

Konsultacje online

 

Napisz do mnie i zapytaj o warsztaty!

tina.fotografiapsow@gmail.com

Przeczytaj więcej o warsztatach


 E-book

Aktualnie pracuję nad  e-bookiem „Jak fotografować psy i edytować zdjęcia”. Chcę podzielić się  Tobą moim doświadczeniem i pomóc Ci robić lepsze zdjęcia psów.

 

Zapisz się na listę zainteresowanych!

tina.fotografiapsow@gmail.com

Przeczytaj więcej o e-booku


Sesja zdjęciowa z psem. Artystyczna fotografia psów i innych zwierząt

Chcesz mieć ładne zdjęcia Twojego psa? Masz jednak wrażenie, że nie potrafi pozować, a Ty nie możesz uchwycić go na zdjęciach? Napisz do mnie, opowiedz mi o Twoim psie i porozmawiajmy o sesji zdjęciowej!

Zdjęcia ukochanego psa to wyjątkowa pamiątka z różnych okresów Waszego wspólnego życia. Sesja zdjęciowa może być wykonana np. z okazji urodzin, rocznicy adopcji i innego Waszego wyjątkowego święta. Zdjęcia wykonane w czasie sesji zdjęciowej z psem możesz wydrukować do rodzinnego albumu lub większym formacie np. do zawieszenia na ścianę, możesz je także udostępniać w Internecie.

Wykonuję również zdjęcia koni, kotów i innych zwierząt.

Co zawiera cena sesji zdjęciowej z psem?

  • Wykonanie sesji fotograficznej w plenerze lub w domu opiekuna zwierzęcia.
  • Licencja na korzystanie z fotografii: możliwość korzystania z fotografii w ramach dozwolonego użytku osobistego (wykorzystanie niekomercyjne).
  • 7 fotografii po autorskiej obróbce, w formie cyfrowej. Jest możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć zgodnie z cennikiem.
  • Samodzielny wybór zdjęć na podstawie przesłanych miniaturek i/lub możliwość skorzystania z pomocy w wyborze.
  • Wspólne zaplanowanie sesji i dopasowanie jej do Twoich potrzeb.
  • Bezpłatny dojazd fotografa do 30 km od Katowic, pozostałe lokalizacje koszt wyceniany indywidualnie.

Sesja trwa około dwóch godzin i w tym czasie liczba psów i osób biorących w niej udział nie wpływa na cenę. W przypadku większej liczby zwierząt (ponad 3) i scen (ponad 2) czas oraz koszt sesji jest ustalany indywidualnie.

Płatność jest podzielona na dwie części, pierwsza to zadatek płatny przed sesją. Jest on potwierdzeniem rezerwacji terminu. Pozostałą kwotę należy opłacić najpóźniej w dniu sesji. Metody płatności: gotówka i przelew.

Baaardzo polecamy 🙂 Tina ma świetne pomysły, wyczucie smaku. Miałam wrażenie, że wszystkie ujęcia widzi już w swojej głowie. Była też bardzo cierpliwa wobec mnie i bardzo energicznego Border Collie 😀 Same zdjęcia przerosły też nasze oczekiwania – ujęcie chwili, jakość… 10/10 <3 Ewa i Lucky

Zobacz więcej opinii

Sesja zdjęciowa psa i z psem na prezent – Voucher

Sesję zdjęciową dla psa możesz także podarować na prezent – w formie vouchera drukowanego i/lub elektronicznego. Więcej

Dlaczego warto wybrać fotografa psów?

Jako fotograf specjalizujący się w fotografii psów znam psią mowę i metody szkolenioweUłatwia to współpracę zarówno z psem jak i z jego opiekunem w czasie sesji zdjęciowej, co przekłada się na piękne zdjęcia.

Potrafię rozpoznać kiedy pies czuje się dobrze, a kiedy znudzony. Dzięki temu mogę zadbać o komfort i bezpieczeństwo psa, z także pokierować sesją tak, aby była dla niego miłym i ciekawym doświadczeniem, dostosowanym do jego aktywności. Czytaj więcej o mnie

Częste pytania

Kliknij w pytanie aby rozwinąć odpowiedź:

Gdzie wykonywane są zdjęcia?
Zdjęcia wykonywane są w plenerze w lokalizacji, którą wspólnie ustalamy. Najczęściej fotografuję w Katowicach i okolicy gdzie mam sprawdzone miejsca, które mogę Ci zaproponować. Na sesję mogę jednak dojechać praktycznie w całej Polsce w miejsce wskazane przez Ciebie.

Sesja zdjęciowa może odbyć się w Twoim domu czy ogrodzie lub innym miejscu.

Co się stanie jeśli w umówionym terminie będzie padał deszcz?
Jeśli uznamy, że warunki atmosferyczne nie są odpowiednie, wówczas ustalamy nowy termin sesji. Bądź spokojny, sesja nie „przepada”.
Jak długo trwa sesja zdjęciowa?
Zwykle sesja zdjęciowa trwa około dwóch godzin. W przypadku większej ilości zwierząt i scen, czas ustalany jest indywidualnie.
Ile zdjęć z sesji otrzymam?
Liczba zdjęć zależy od wybranego pakietu, jest też możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć już po sesji.
Czy zdjęcia z sesji mogę opublikować na profilach społecznościowych?
Tak, zdjęcia możesz publikować na profilach społecznościowych. Rekomenduję, żeby publikować zdjęcia, które otrzymujesz bezpośrednio ode mnie. Skopiowane z Facebooka czy Messengera tracą na jakości.
Czy na zdjęciach może być też opiekun psa?
Tak, jak najbardziej wykonuję wspólne zdjęcia psów z opiekunami i całymi rodzinami.
Mój pies nie potrafi ani na chwilę ustać w miejscu i nie reaguje na komendy. Czy jest możliwe wykonanie sesji zdjęciowej?
Tak, z powodzeniem wykonywałam zdjęcia psów, które można tak opisać, w tym szczeniąt i fundacyjnych psów po przejściach, które mają utrudniony kontakt z człowiekiem i zwierzętami.
Mój pies ma 8 tygodni, kiedy możemy umówić się na zdjęcia?
Każdy wiek psa jest odpowiedni do zdjęć. Jeśli zdjęcia będą odbywały się w plenerze np. w miejskim parku, to zwróć jednak uwagę na kwestię pobytu malucha na zewnątrz przed ukończeniem szczepień i kwarantanny. Warto porozmawiać z weterynarzem i ustalić, kiedy dla psa bezpiecznie będzie wziąć udział w sesji. Możemy też zorganizować sesję w Twoim domu lub w ogrodzie.
Czy mój pies musi być puszczony luzem bez smyczy i obroży w czasie robienia zdjęć?
Jeśli nie chcesz puszczać psa bez smyczy czy obroży w czasie sesji, to nie ma takiej potrzeby. Priorytetem jest jego bezpieczeństwo. Niektórzy opiekunowie wolą zdjęcia bez widocznej obroży, czasami smycz zastępujemy długą linką. Możliwe jest usunięcie smyczy i obroży na zdjęciu już w czasie obróbki graficznej. Zdjęcia przed i po publikuję w relacjach na Instagramie – zapraszam do zajrzenia: www.instagram.com/tina_fotografia_psow/ 
Czy mogę dostać wszystkie zdjęcia z sesji (wystarczą mi bez retuszu)?
Po sesji możesz dokupić dowolną liczbę zdjęć (poza ustalonymi w cenie sesji w zależności od pakietu), które otrzymasz po retuszu. Zdjęcia możesz wybrać samodzielnie wśród miniaturek lub możesz zdać się na mój wybór.   
Ile kosztuje sesja zdjęciowa psa?
Informacje o tym, co zawiera cena sesji zdjęciowej znajdziesz tutaj
Czy można kupić sesję zdjęciową na prezent?
Tak, jest możliwość zakupienia vouchera na prezent, elektronicznego lub wydrukowanego. Czytaj więcej o voucherze 
Jak przygotować się do sesji zdjęciowej z psem?
Opisałam ogólne porady w poradniku i zachęcam Cię do przeczytania: Poradnik – jak przygotować się do sesji zdjęciowej z psem? Szczegółowe przygotowanie omawiamy też w zależności od sesji.
Czy w sesji mogą wziąć udział również konie inne zwierzęta?
Tak, od niedawna fotografuję też konie oraz koty. Zapraszam do obejrzenia zdjęć: Fotografia koni

Obserwuj mnie na Instagramie

Opinie

Tina, bardzo Ci dziękuję za Twój czas dla mnie. Idealnie podsumowałaś moją obecną wiedzą w temacie fotografii. Twoje spostrzeżenia podczas mojego fotografowania były tak trafne, że zauważałaś od razu to o czym ja nie miałam pojęcia i nie wiedziałam, dlaczego „mi tak nie wychodzi” 🙂 Dziękuję za cenne rady i wskazówki. Jestem pod wrażeniem tego w jaki sposób potrafisz dzielić się swoją wiedzą i jak bardzo angażujesz się, aby ją przekazać. Dzięki Tobie nie korzystam już z zielonego trybu i dzięki Tobie chcę coś zmienić w swoim życiu: chcę robić to co kocham 🙂 Lilianna Lilianna
Baaardzo polecamy 🙂 Tina ma świetne pomysły, wyczucie smaku. Miałam wrażenie, że wszystkie ujęcia widzi już w swojej głowie. Była też bardzo cierpliwa wobec mnie i bardzo energicznego Border Collie 😀 Same zdjęcia przerosły też nasze oczekiwania – ujęcie chwili, jakość… 10/10 <3 Ewa i Lucky
Razem z Asti, Marino i Yogim dziękujemy za cudną pamiątkę i miło spędzony czas podczas sesji we Wrocławiu.
Zdjęcia są przepiękne a pani fotograf jest super profesjonalistką ze świetnym podejściem do zwierząt. Mamy nadzieję, że będziemy jeszcze mieli okazję współpracować w przyszłości 🙂 Na pewno będziemy polecać panią Tinę naszym przyjaciołom zwierzolubom 🙂 Dominika & Kamil
Tina jest utalentowana i ma super podejście do psiaków! Zwierzęta to czują i chętnie współpracują a same jej zdjęcia to czysta magia! Nigdy w życiu nie byłam czymś tak zachwycona ^^ Niedługo znowu się spotkamy! Aleksandra Doroszko

 

Napisz do mnie i zapytaj o zdjęcia Twojego psa

tina.fotografiapsow@gmail.com

Instagram: @tina_fotografia_psow

Tel. +48 799 907 245

 

Cennik sesji zdjęciowych z psem – w jakich miastach odbywają się zdjęcia?

Na sesje zdjęciowe psów dojeżdżam do miast na Śląsku, takich jak Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Częstochowa, Zawiercie, Myszków, Rybnik, Żory, Pszczyna, Bieruń, Racibórz, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Żywiec, Szczyrk, Istebna i innych lokalizacjach. Sesje są możliwe również w innych miejscach w Polsce, np. w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Lublinie, Rzeszowie, Szczecinie, Białymstoku, Łodzi, Rzeszowie oraz w innych.


Autor: AjriszZona.pl | Data publikacji: 20 lutego 2021 r. | Aktualizacja: 15 kwietnia 2022 r. | Kategoria: Psie sesje | ©AjriszZona.pl. Zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi.

4.2/5 - (713 głosy / głosów)