Mini sesja z psem „Bajkowe portrety”

Chcesz mieć wyjątkowy portret Twojego psa w bajkowym klimacie? Chcesz uwiecznić jego piękno i osobowość w magicznym wydaniu? Ta sesja jest dla Ciebie! Napisz do mnie, opowiedz mi o Twoim psie i porozmawiajmy o sesji zdjęciowej.

Na zdjęciach chcę uchwycić  Twojego psa w pięknej oprawie światła w połączeniu z moją artystyczną wizją.

Bajkowe zdjęcia„, „Wyglądają jak obraz” – to najczęstsze słowa opiekunów psów opisujących fotografie, które tworzymy w czasie sesji „Bajkowe portrety”.

Dla kogo jest mini sesja z psem „Bajkowe portrety”?

Ta sesja jest dla Ciebie jeśli:

  • Jesteś miłośniczką/miłośnikiem bajkowych zdjęć, poszukujesz artystycznych fotografii. Na zdjęciach z tej sesji nie ma widocznych obroży, szelek czy zabawek i pies najczęściej jest sam (bez opiekuna). Istotnym elementem fotografii jest mój autorski retusz, który pozwala uzyskać końcowy, wyjątkowy efekt.
  • Szukasz prezentu dla miłośnika psów – zapytaj o voucher prezentowy!
  • Nie potrzebujesz pełnej sesji, tylko trzy najpiękniejsze fotografie. Już po sesji możesz dokupić dodatkowe fotografie.
  • Chcesz mieć pamiątkę w magicznej oprawie z wyjątkowych momentów takich jak urodziny czworonożnego przyjaciela, rocznica adopcji i innych wspólnych chwil.

Cena mini sesji zdjęciowej „Bajkowe portrety”

Aktualnie nie wykonuje sesji indywidualnych

Galeria zdjęć

Zobacz więcej zdjęć w portfolio >>

Dlaczego warto wybrać fotografa psów?

Jako fotograf specjalizujący się w fotografii psów znam psią mowę i metody szkolenioweUłatwia to współpracę zarówno z psem jak i z jego opiekunem w czasie sesji zdjęciowej, co przekłada się na piękne zdjęcia.

Potrafię rozpoznać kiedy pies czuje się dobrze, a kiedy jego samopoczucie się pogarsza czy jest znudzony. Dzięki temu mogę zadbać o komfort i bezpieczeństwo psa, z także pokierować sesją tak, aby była dla niego miłym i ciekawym doświadczeniem, dostosowanym do jego aktywności.

To wszystko jest ważne również dla samych zdjęć, gdyż doskonale widać na nich samopoczucie psa oraz jego rodziny. Dowiedz się więcej o mnie >>

Opinie

Tina jest utalentowana i ma super podejście do psiaków! Zwierzęta to czują i chętnie współpracują a same jej zdjęcia to czysta magia! Nigdy w życiu nie byłam czymś tak zachwycona ^^ Niedługo znowu się spotkamy! – Aleksandra Doroszko


Diego miał sesję w dniu swoich pierwszych urodzin. Był to niesamowity czas, kiedy ja i Diego skupialiśmy się tylko i wyłącznie na sobie a na pamiątkę tego dnia otrzymaliśmy fantastyczną fotorelację. Zdjęcia zachwycają i chce się mieć ich tylko więcej i więcej. Wprawne oko, niesamowity talent i miłość do zwierząt, to główne cechy które pani fotograf posiada i dzięki którym powstają tak cudowne obrazy. – B&D


Genialne podejście do zwierząt ! Profesjonalizm w każdym calu ! I pomysłów wiele  POLECAM – Ariel G.

Przeczytaj więcej opinii >>

Odwiedź mój profil na Instagramie:


Autor: AjriszZona.pl | Data publikacji: 16 grudnia 2022 r. | Aktualizacja: 1 czerwca 2023 r. | Kategoria: Psie sesje | ©AjriszZona.pl. Zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi. Autorem zdjęć w sekcji „O mnie” jest Anna Rzeszowska, facebook.com/AnnaRzeszowskaFotografia.

5/5 - (5 głosy / głosów)
.