Mini sesja z psem „Rodzinne portrety”

Chcesz mieć ładne zdjęcia Twojego psa? Masz jednak wrażenie, że nie potrafi pozować, a Ty nie możesz uchwycić go na zdjęciach? Ta sesja jest dla Ciebie! Napisz do mnie, opowiedz mi o Twoim psie i porozmawiajmy o sesji zdjęciowej.

Zdjęcia z ukochanym przyjacielem to wyjątkowa pamiątka z różnych momentów Waszego wspólnego życia. Doskonale to rozumiem, psy towarzyszą mi od wielu lat. Na zdjęciach chcę uchwycić osobowość Twojego psa, jego wyjątkowe spojrzenie, piękno, ruch oraz łączącą Was więź.

Dla kogo jest mini sesja rodzinna z psem w plenerze?

To sesja dla Ciebie jeśli:

  • Chcesz mieć pamiątkę z wyjątkowych momentów takich jak powitanie nowego członka rodziny w domu, jego urodziny, rocznica adopcji i wielu innych.
  • Nie potrzebujesz pełnej sesji, tylko trzy najpiękniejsze fotografie. Możesz też dokupić więcej zdjęć już po sesji.
  • Chcesz wydrukować wspólne zdjęcia w większym formacie i ozdobić nimi swój dom.
  • Jeśli nie potrafisz sama/sam uchwycić swojego czworonożnego członka rodziny na zdjęciu, a chcesz uwiecznić jego piękno.
  • Podobają Ci się naturalne fotografie. Pies na gotowych zdjęciach może mieć założone szelki czy obrożę i bawić się ulubioną piłką – tak jak spędzacie czas na co dzień.
  • Jeśli szukasz prezentu dla miłośnika psów – zapytaj o voucher prezentowy na sesję zdjęciową z psem!

Sesja rodzinna z psem – cena

Aktualnie nie wykonuję sesji indywidualnych

Fotografia rodzinna z psem – galeria zdjęć

Zobacz więcej zdjęć w portfolio >>

Zdjęcia rodzinne w plenerze z psem. Dlaczego warto wybrać fotografa psów?

Jako fotograf specjalizujący się w fotografii psów znam psią mowę i metody szkoleniowe. Ułatwia to współpracę zarówno z psem jak i z jego opiekunem w czasie sesji zdjęciowej, co przekłada się na piękne zdjęcia.

Potrafię rozpoznać kiedy pies czuje się dobrze, a kiedy jego samopoczucie się pogarsza czy jest znudzony. Dzięki temu mogę zadbać o komfort i bezpieczeństwo psa, z także pokierować sesją tak, aby była dla niego miłym i ciekawym doświadczeniem, dostosowanym do jego aktywności.

To wszystko jest ważne również dla samych zdjęć, gdyż doskonale widać na nich samopoczucie psa oraz jego rodziny. Dowiedz się więcej o mnie >>

Opinie

Razem z Asti, Marino i Yogim dziękujemy za cudną pamiątkę i miło spędzony czas podczas sesji we Wrocławiu.
Zdjęcia są przepiękne a pani fotograf jest super profesjonalistką ze świetnym podejściem do zwierząt. Mamy nadzieję, że będziemy jeszcze mieli okazję współpracować w przyszłości 🙂 Na pewno będziemy polecać panią Tinę naszym przyjaciołom zwierzolubom 🙂 – Dominika & Kamil


Z całego serca polecam!!!❤️ Dziękuję za profesjonalną sesję, na której świetnie bawiliśmy się z pieskiem😊 Zdjęcia są piękne! Super pamiątka i pomysł na prezent😉 – Beata


Diego miał sesję w dniu swoich pierwszych urodzin. Był to niesamowity czas, kiedy ja i Diego skupialiśmy się tylko i wyłącznie na sobie a na pamiątkę tego dnia otrzymaliśmy fantastyczną fotorelację. Zdjęcia zachwycają i chce się mieć ich tylko więcej i więcej. Wprawne oko, niesamowity talent i miłość do zwierząt, to główne cechy które pani fotograf posiada i dzięki którym powstają tak cudowne obrazy. – B&D

Przeczytaj więcej opinii >>

Odwiedź mój profil na Instagramie:


Autor: AjriszZona.pl | Data publikacji: 16 grudnia 2022 r. | Aktualizacja: 1 czerwca 2023 r. | Kategoria: Psie sesje | ©AjriszZona.pl. Zdjęcia stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi. Autorem zdjęć w sekcji „O mnie” jest Anna Rzeszowska, facebook.com/AnnaRzeszowskaFotografia.

Tagi: Sesja rodzinna w plenerze, fotografia rodzinna, sesje rodzinne, sesja zdjęciowa rodzinna, zdjęcia rodzinne, rodzinna sesja zdjęciowa, sesje rodzinne w plenerze, sesje zdjęciowe rodzinne, zdjęcia rodzinne w plenerze, sesja rodzinna cennik, sesja zdjęciowa rodzinna cena, sesja rodzinna plener, sesja rodzinna cena, sesja rodzinna w plenerze cena, sesja plenerowa rodzinna

4.7/5 - (29 głosy / głosów)
.