Prezent dla miłośnika psów

5 pomysłów na prezent dla miłośnika psów

5 (100%) Liczba ocen: 4

Święta już za chwilę. Dla tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad prezentami dla najbliższych, przygotowałam sprawdzoną listę 5 najlepszych prezentów, które ucieszą każdego miłośnika psów. Być może zainspirują Was do świątecznych upominków.

Facebook
Polub nasz profil na Facebooku.

Klik www.facebook.com/AjriszZona

1. Spersonalizowane gadżety dla opiekuna wyjątkowego psa

Dzięki nim miłośnik psów poczuje się wyróżniony – zarówno on sam jak i jego pies – i otrzyma wyjątkową pamiątkę na całe życie. Szczególną uwagę zwróciłam w tym roku na breloczki z filcu z podobizną pupila, wykonywane na podstawie zdjęcia psa (znajdziecie je na  Hand Made – Anayomi) oraz zestawy do zestawy do stworzenia pamiątkowego odcisku łapy psa od Łapeczkowo (zobacz też recenzję Imprints of love).

Breloczki z filcu z podobizną pupila
Breloczki z filcu z podobizną pupila – Hand Made – Anayomi, fot. Anayomi
 Zestaw do stworzenia pamiątkowego odcisku łapy psa
“Imprints of love”, mój pamiątkowy odcisk łapy Ajrisz – Łapeczkowo

2.  Gadżety, dzięki którym miłością do psów podzieli się z całym światem

Takie jak kubki (również termiczne – w same raz na zimowe spacery), torby, nerki, koszulki, plakaty, kalendarze, etui na telefon, naklejki na samochody, czy poszewki na poduszki od PupiLu. Wszystkie z ciekawą grafiką z podobiznami ulubionych ras psów oraz z napisami. Zobacz moją recenzję: Kubek “Life is better with a dog” oraz “Byłam normalna 2 psy temu”.

Kubki - PupiLu
Kubki z kolekcji Origami – PupiLu

3. Profesjonalna sesja zdjęciowa

Każdy, kto jest zakochany w swoim psie uwielbia jego zdjęcia. Tym bardziej ucieszy go profesjonalna sesja zdjęciowa np. od Psie Portrety, która dostarczy mu pamiątkę na całe życie, a także możliwość stworzenia spersonalizowanej koszulki czy kalendarza ze zdjęciem swojego pupila. Ciekawym prezentem będzie również portret wykonany na podstawie zdjęcia np. farbami czy kredką.

Profesjonalna sesja fotograficzna psa
Profesjonalna sesja fotograficzna psa, fot. pixabay.com

4. Kalendarz z psami…

…szczególnie ten charytatywny, dzięki któremu wesprzesz schronisko dla bezdomnych psów lub fundację pomagającą psom (Zobacz też  kalendarze 2018 Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych). Ciekawe prezenty można znaleźć też na aukcjach czy bazarkach na rzecz bezdomnych psów. Dzięki nim obdarowując bliską nam osobę zrobimy też coś dobrego dla psów w potrzebie, co na pewno doceni każdy miłośnik zwierząt.

Kalendarz charytatywny fundacji pomagającej bezdomnym psom
Kalendarz charytatywny fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych

5. Drugi pies… ale tylko wirtualnie!

Niejeden miłośnik psów marzy o większej gromadce czworonogów. Pies zdecydowanie nie powinien być prezentem jednak zawsze można dokonać wirtualnej adopcji nowego przyjaciela. Jednorazową lub cykliczną kwotą pomożemy w opłaceniu karmy, weterynarza czy np. hotelu dla bezdomnego psa, a jednocześnie bliskiej nam osobie podarujemy wyjątkowego przyjaciela “na odległość”. Przy wirtualnej adopcji często możliwe jest otrzymywanie zdjęć i aktualnych informacji o czworonogu, dzięki czemu osoba, której dajemy prezent, będzie na bieżąco informowana co słychać u jej pupila. Wirtualna adopcja to nic trudnego ani nawet bardzo kosztownego. Więcej przeczytasz na stronie Fundacji S.O.S. dla zwierząt z Chorzowa.

prezent dla miłośnika psów
Wirtualna adopcja psa

Aktualizacja: 27 listopada 2017 r.

Zdjęcie główne: Designed by Freepik. Zdjęcia z logo AjriszZona oraz artykuł stanowią własność AjriszZona.pl i są chronione prawami autorskimi. Wykorzystywanie ich w całości lub fragmentach bez pisemnej zgody właściciela AjriszZona.pl jest zabronione. Pozostałe zdjęcia również chronione są prawami autorskimi.


 

Podziel się z innymi miłośnikami psów

Zobacz też:

2 przemyślenia nt. „5 pomysłów na prezent dla miłośnika psów

  1. A biżuteria od Friend Forever?! Zdecydowanie zabrakło jej w tym zestawieniu a szkoda bo jest na prawdę piękna. Można ją zamówić na stronie friendsforever.pl. Ja mam wisiorek z sierścią Miłki – mojego owczarka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę *